REKLAMA

Szokujące słowa Pomaski. Nitek-Płażyńska: Służalczość, pseudoelity pokazują ogromne kompleksy

To służalczość. Pseudoelity pokazują ogromne kompleksy i serwilizm. Wystarczy, że zobaczą Niemca i natychmiast oddają mu wszystko - swoją godność, prawa i wolność – komentuje nagranie opublikowane przez posłankę KO Natalia Nitek-Płażyńska.
 Szokujące słowa Pomaski. Nitek-Płażyńska: Służalczość, pseudoelity pokazują ogromne kompleksy
fot. TVP INFO / Twitter


Agnieszka Pomaska, posłanka na Sejm z Pomorza, od wielu lat związana z Platformą Obywatelską, opublikowała niedawno filmik, na którym komentuje sytuację związaną ze szczepieniami w Polsce i Europie.

– Ten rząd używa szczepionek, które nie są ich własnością, które zostały wynegocjowane przez Unię Europejską! To największe i najbogatsze kraje Unii Europejskiej podzieliły się dostępem do szczepionki z takimi krajami jak Polska. To dlatego w Niemczech szczepienie nie idzie tak dobrze jakby mogło, bo gdyby każdy kraj sam walczył o szczepionki, to najwięcej szczepionek byłoby w tych największych krajach, jak w Niemczech, we Francji, Włoszech czy Hiszpanii – stwierdziła.

ZOBACZ WIDEO: ”Dlaczego o członkach PO mówi się, że to opcja niemiecka...". Pomaska [PO] pod ostrzałem po żenującej wypowiedzi
 

Nitek-Płażyńska komentuje


Do nagrania opublikowanego przez posłankę Koalicji Obywatelskiej postanowiła odnieść się w rozmowie z telewizją wPolsce.pl Natalia Nitek-Płażyńska, żona polityka PiS Kacpra Płażyńskiego.

– To służalczość. Pseudoelity pokazują ogromne kompleksy i serwilizm. Wystarczy, że zobaczą Niemca i natychmiast oddają mu wszystko - swoją godność, prawa i wolność. To środowisko jest zależne od tej koncepcji – komentuje Nitek Płażyńska.

Jej zdaniem „rządy PO-PSL nie służyły Polakom”. – Spójrzmy na generację osób w moim wieku. Tylko wyjazd zagraniczny gwarantował nam prace i byt. Po zmianie rządów, słyszeliśmy jak Niemcy narzekali na fakt, że Polacy nie przyjeżdżają już i nie ma komu zbierać szparagów – stwierdziła.

– Dziś można już w Polsce żyć i pracować na własny rachunek. To właśnie drażni opozycję totalną i dlatego tak tęskno patrzy w stronę zachodniego sąsiada. Może opozycja czeka na instrukcję? – pyta.

 

 


Ankieta
Czy Donald Tusk dzieli Polaków?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Donald Tusk dzieli Polaków?
Tygodnik

Opinie

Popkultura