REKLAMA

Znany prezenter przechodzi z TVN24 do TVP Info

Jak poinformował portal Wirtualnemedia.pl, były prezenter pogody w TVN Grupa Discovery Maciej Dolega zostanie nowym prowadzącym poranki w TVP Info.
 Znany prezenter przechodzi z TVN24 do TVP Info
Flickr/Piotr Drabik/CC BY 2.0

Maciej Dolega był związany ze stacją TVN od 2012 roku. Był prezenterem pogody, prowadził wieczorny "Teleserwis" w TVN24, był prezenterem magazynu "Meteo News". Ze stacją TVN rozstał się na początku marca. 

 

Maciej Dolega ma prowadzić poranny program "Wstaje dzień" na zmianę z Anną Popek i Adamem Gizą. Ma zadebiutować w poniedziałek 12 kwietnia. Będzie też prowadził nowe odsłony tego programu, które TVP Info planuje emitować w weekendy - między godz. 6.00-7.00

- podają "Wirtualne Media". W rozmowie z portalem dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski przyznał, że w ostatnim czasie spływa na jego biurko bardzo dużo CV od pracowników konkurencji. 

 

Właściwie aplikują na każde możliwe stanowisko. Wybieramy tych najlepszych, właśnie z myślą o ciągłym rozwoju

- podsumował Olechowski.

O zmianach poinformował także sam zainteresowany na Twitterze.

 

Drodzy, dołączam do ekipy @tvp_info poprowadzę m.in program „Wstaje dzień” TVP to miejsce, w którym zacząłem swoją przygodę z TV. Mam tu wielu przyjaciół i cieszę się, na nowe wyzwania

- napisał Maciej Dolega.


Ankieta
Czy Donald Tusk dzieli Polaków?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Donald Tusk dzieli Polaków?
Tygodnik

Opinie

Popkultura