"Narobił na grób Prezydenta. Żenujący gość". Gorące komentarze po wywiadzie Tuska dla TVN24

W czasowej koincydencji z przedłużeniem śledztwa smoleńskiego i doniesieniami o nowych dowodach w sprawie, Donald Tusk udzielił wywiadu TVN24 - nie ulega wątpliwości, że piloci, którzy popełnili błędy w czasie próby lądowania, byli poddani presji - mówił Tusk, sugerując presję ze strony Lecha Kaczyńskiego, choć nie ma na taką presję dowodów - Nie będę już delikatny wobec PiS i Jarosława Kaczyńskiego - odgrażał się były premier, obecnie szef Europejskiej Partii Ludowej, który bronił również swojego byłego współpracownika Sławomira Nowaka jako "więźnia politycznego". Sprawę ostro komentowali internauci
Donald Tusk
Donald Tusk / Screen YouTube Onet News

- W przeddzień rocznicy katastrofy Donald Tusk (w TVN24) narobił na grób prezydenta. Wyjątkowa obrzydliwość. I upomniał się o swego niewinnego kumpla Sławka Nowaka.

- pisze red. Stanisław Janecki

- Na serio Donald Tusk w TVN24 powiedział, że Sławomir Nowak jest więźniem politycznym?

- pisze red. Joanna Miziołek

- Bidok Tusk mówi o komisji Jerzego Millera że była wolna od polityki :-) Żenujacy gość.

- pisze red. Jacek Liziniewicz


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie Wiadomość
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie

Niektórzy europejscy przywódcy, ze szczególnym uwzględnieniem Emmanuela Macrona i Olafa Scholza, uważają, że "Rosji nie wolno poniżyć", chociaż to Rosja jest brutalnym agresorem na Ukrainie, który ma na sumieniu nie tylko militarną agresję na niepodległe państwo, ale coraz więcej wskazuje na to, że również zbrodnie wojenne. Innego zdania jest Siergiej Radczenko profesor w Centrum Kissingera, School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University w Waszyngtonie.

Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. Sport ma nie tylko wymiar fizyczny Wiadomość
Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. "Sport ma nie tylko wymiar fizyczny"

Firma Publicon Sport z Wrocławia będzie zajmować się szukaniem partnerów i sponsorów dla reprezentacji Ukrainy, która w czerwcu wystąpi dwukrotnie w roli gospodarza w Lidze Narodów UEFA.

[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać Wiadomość
[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: "Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać"

W jednym z najważniejszych talk-show emitowanym na antenie państwowej rosyjskiej telewizji miał miejsce ciekawy i dla Rosjan zapewne bardzo zaskakujący monolog analityka wojskowego i emerytowanego pułkownika Michaiła Chodarionoka. - Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji geopolitycznej (...) Ta sytuacja nie jest normalna i w ten czy inny sposób musimy ją rozwiązać - apelował Chodarionok.

Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe