REKLAMA

Sasin: Tusk przekroczył wszelkie poziomy obrzydliwości

Donald Tusk próbując przerzucać, obciążać wszystkich dookoła w sposób nieudolny się broni, a przy okazji postępuje niegodnie jako człowiek – uważa polityk PiS Jacek Sasin.
 Sasin: Tusk przekroczył wszelkie poziomy obrzydliwości
fot. gov.pl


Jacek Sasin w sobotniej rozmowie na antenie RMF FM odniósł się do wczorajszego wywiadu dla TVN24 byłego premiera, przewodniczącego EPL Donalda Tuska.

– Nie mogę uciec od chociażby wczorajszego wywiadu Donalda Tuska, który muszę powiedzieć przekroczył wszelkie poziomy obrzydliwości w polityce, ale też nie tylko w polityce, ale myślę, że w ogóle w życiu jako człowiek – powiedział.
Zdaniem ministra aktywów państwowych, to Donald Tusk ponosi odpowiedzialność za to w jaki sposób śledztwo ws. katastrofy smoleńskiej było prowadzone. – Za te wszystkie fałszerstwa, które również miały miejsce i dzisiaj zostały w wielu miejscach obnażone. Był premierem, podejmował decyzje jako szef rządu. Na nim spoczywa odpowiedzialność – stwierdził Sasin.

– Ta odpowiedzialność polityczna jest całkowicie oczywista i dzisiaj Donald Tusk próbując przerzucać, obciążać wszystkich dookoła w sposób nieudolny się broni, a przy okazji postępuje niegodnie jako człowiek, bo próba rzeczywiście przerzucania winy na ofiary jest czymś tak niskim, tak podłym, że trudno się w ogóle do tego odnosić – dodał.

 


Ankieta
Czy "wiodące media" skreśliły już Platformę?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy "wiodące media" skreśliły już Platformę?
Tygodnik

Opinie

Popkultura