"Czemu The New York Time [pisownia oryginalna] nie ma problemu, a...". Bart Staszewski wściekły na Onet

- O gorzkiej cenie i wstydzie za homofobiczne strefy wolne od LGBT możecie przeczytać w @nytimes miałem swój udział w tym artykule. Ponieważ polski rząd kłamie, aktywiści-stki muszą bić na alarm. Poland stop LGBT-free zones now! - pisze Bart Staszewski chwaląc się kolejnym artykułem na temat nie istniejących "stref wolnych od LGBT", a Onet natychmiast pisze o tym artykuł.
Bart Staszewski
Bart Staszewski / Screen YouTube Bart Staszewski

- Kraśnik płaci cenę za "strefę wolną od ideologii LGBT"

- krzyczy w tytule Onet

Ale to dla mającego udział w budowie fake newsa o "strefach wolnych od LGBT" za mało...

- Zastanawiam się, czemu The New York Time nie ma problemu z niewchodzeniem w nowomowę PiSu i pisze o strefach wolnych do LGBT już w tytule a @OnetWiadomosci zmienia to na „ideologii LGBT” @bweglarczyk?

Czy Bartosz Węglarczyk ugnie się pod presją podopiecznego Fundacji Obamy? Czy Onet będzie miał kłopoty?

Bart Staszewski nie potrafił wskazać ani jednej uchwały ani jednego samorządu, w której użyto by popularyzowanego przez niego określenia "strefa wolna od LGBT"


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Piotr Gliński, Dominika Zamara, Krzysztof Hajda, Krzysztof Laszczak, oraz Krzysztof Sitko wśród wyróżnionych prestiżową nagrodą Wiadomość
Piotr Gliński, Dominika Zamara, Krzysztof Hajda, Krzysztof Laszczak, oraz Krzysztof Sitko wśród wyróżnionych prestiżową nagrodą

Właśnie ogłoszono listę laureatów prestiżowej międzynarodowej nagrody Fontann Rzymu (Fontane di Roma), przyznawanej przez Accademia Internazionale la Sponda mającą siedzibę przy rzymskiej Via Vespasiano. To już 39 edycja tego wyróżnienia, które z roku na rok obejmuje coraz więcej krajów, państw i środowisk. W tym roku wśród nagrodzonych znalazło się aż kilku Polaków, na czele z wicepremierem rządu RP, prof. Piotrem Glińskim, a nagrodę specjalną Fontane di Roma odbierze Dominika Zamara za całokształt pracy artystycznej. Obok nich wyróżnienia Fontannami Rzymu otrzymali trzej Krzysztofowie: Krzysztof Hajda, Krzysztof Laszczak oraz redaktor naczelny portalu Pressmania.pl Krzysztof Sitko. Nagroda zostanie wręczona także Premierowi Włoch Mario Draghi i Sekretarzowi Stanu Stolicy Apostolskiej kard. Pietro Parolin.

Analityk wojskowości: Coś niedobrego dzieje się z rosyjskimi czołgami Wiadomość
Analityk wojskowości: Coś niedobrego dzieje się z rosyjskimi czołgami

Marek Meissner jest publicystą, dziennikarzem i analitykiem wojskowości.

Wiadomość
Imran Ahmad Khan, b. poseł brytyjskiej Partii Konserwatywnej, muzułmanin i gej, skazany za brutalną napaść seksualną na piętnastolatka

Były poseł rządzącej w Wielkiej Brytanii Partii Konserwatywnej Imran Ahmad Khan został w poniedziałek skazany na 18 miesięcy więzienia za napaść seksualną na 15-letniego chłopca, której się dopuścił na długo zanim został członkiem parlamentu.

Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe