REKLAMA

Spięcie między Brudzińskim a Giertychem. Poszło o pomnik Lecha Kaczyńskiego

Zamiast pomnika Kaczyńskiego powinien stanąć w Warszawie pomnik ofiar epidemii – stwierdził Roman Giertych. Do jego słów postanowił odnieść się Joachim Brudziński.
 Spięcie między Brudzińskim a Giertychem. Poszło o pomnik Lecha Kaczyńskiego
/ fot. YouTube / Onet News - Flickr / MSWiA


„Zamiast pomnika Kaczyńskiego powinien stanąć w Warszawie pomnik ofiar epidemii. Tylu ich można było uniknąć, gdybyśmy mieli kompetentny rząd!” – napisał na Twitterze w sobotę wieczorem były wicepremier, mecenas Roman Giertych.

 


W kolejnym tweecie opublikował sondę, w której zapytał internautów: „Czy jesteś za usunięciem pomnika Lecha Kaczyńskiego z centrum Warszawy i wybudowaniem w tym miejscu Pomnika Ofiar Epidemii Covid?”.

Do słów Giertycha postanowił odnieść się europoseł PiS, a w przeszłości m.in. minister spraw wewnętrznych Joachim Brudziński. „11 lat temu Tusk rozpoczął nową, jeszcze bardziej ohydną wersje przemysłu pogardy. Posłużył się kreaturą Palikotem” – napisał.

„Dziś na podorędziu ma dodatkowo Giertycha. Tak były narodowiec i twórca nowej #MW, znienawidzony przez #GW i mainstream, "zborsuczyl" się, łasząc się nich żałośnie” – skwitował Brudziński.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura