REKLAMA

[WIDEO] Zdrojewski zapytany o nazwę ruchu Rafała Trzaskowskiego. Zaskakująca odpowiedź

To już kolejna wpadka polityka Platformy Obywatelskiej, który w czasie audycji nie potrafi odpowiedzieć na pytanie o nazwę ruchu Rafała Trzaskowskiego, założonego tuż po wyborach prezydenckich w 2020 roku. – Nie pamiętam – przyznał w porannej rozmowie u Roberta Mazurka Bogdan Zdrojewski.
 [WIDEO] Zdrojewski zapytany o nazwę ruchu Rafała Trzaskowskiego. Zaskakująca odpowiedź
/ fot. Twitter / RMF FM


Polityk Platformy Obywatelskiej Bogdan Zdrojewski został zapytany przez Roberta Mazurka podczas porannej audycji na antenie RMF FM o nazwę ruchu Rafała Trzaskowskiego.

– Ja zresztą byłem sceptykiem, gdy pojawiła się taka propozycja, aby zbudować ruch Rafała Trzaskowskiego – mówił polityk PO.

– A pamięta pan jak się nazywa ten ruch? – wtrącił Mazurek. – Ja go nazywam „ruchem Rafała Trzaskowskiego” – odparł Zdrojewski. – A jak on się nazywa? – nie dawał za wygraną prowadzący audycję. – Nie pamiętam – przyznał w końcu polityk PO.

Przypomnijmy, że tuż po wyborach prezydenckich w 2020 roku prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski ogłosił, że założył organizację o nazwie Ruch Wspólna Polska. Według danych dostępnych na stronie internetowej ruchu, możemy dowiedzieć się, że należy do niego niespełna 19 tys. osób.

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura