REKLAMA

London Grammar z albumem „Californian Soil”

Hannah Reid u sterów London Grammar, a efektem tej zmiany układu sił w zespole jest rewelacyjny album „Californian Soil”, już dostępny w sprzedaży i serwisach cyfrowych.
London Grammar - okładka najnowszej płyty London Grammar z albumem „Californian Soil”
London Grammar - okładka najnowszej płyty
Materiały prasowe


„Californian Soil” to trzeci album London Grammar, których sukces kształtował na nowo brytyjską scenę pop przez ostatnią dekadę. Wydawnictwo pokazuje nową energię w zespole, a to za sprawą Hannah Reid, która pewnie przejęła stery i daje fanom przekaz o kobiecości i sile w nowym materiake.

Na płytę trafiło 12 utworów, w tym single „Baby It’s You”, „Lose Your Head” i znajdujący się obecnie na rotacji A w Radio 1 „How Does It Feel”. London Grammar, by uczcić premierę albumu, wystąpi w Alexandra Palace Theatre w Londynie, a występ będzie dostępny na YouTube. Premiera o 20:00 czasu polskiego w niedzielę, 18 kwietnia.London Grammar – „Californian Soil” – lista utworów:

1. Intro

1. Californian Soil

1. Missing

1. Lose Your Head

1. Lord It’s A Feeling

1. How Does It Feel

1. Baby It’s You

1. Call Your Friends

1. All My Love

1. Talking

1. I Need The Night

1. America

Singiel „How Does It Feel” został wyprodukowany przez zespół i nagrodzonego BRIT Steve’a Maca. W klipie, poza Hannah Reid, możemy oglądać gwiazdora serialu „Gambit Królowej”, Jacoba Fortune-Lloyda, który w klipie wciela się w rolę chłopaka Reid. Zespół zaprezentował singiel w programie „The Late Late Show with James Corden”.


Ankieta
Czy "wiodące media" skreśliły już Platformę?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy "wiodące media" skreśliły już Platformę?
Tygodnik

Opinie

Popkultura