REKLAMA

Nowe informacje. "Esmeralda Godlewska żyje". Oświadczenie siostry: ale potrzebuje pomocy

- Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 16.04.2021r. zmarła, w wieku 27 lat. 21 Kwietnia Monika obchodziłaby 28 urodziny. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Świeć Panie Nad Jej Duszą [*] Rodzinie zmarłej Moniki składamy serdeczne wyrazy współczucia i modlitewnego wsparcia w dniach żałoby - wpis takiej treści pojawił się na profilu Esmeraldy [Moniki] Godlewskiej celebrytki-prowokatorki. Nikt nie wiedział, czy informacja jest prawdziwa, czy jest kolejną prowokacją. Nieco światła na tę sytuację rzuca informacja podana przez siostrę Esmeraldy Godlewskiej, Magdalenę - Żyje... możecie iść spać spokojnie, ja też spróbuję chociaż mam wyrwane serce - pisała siostra Esmeraldy Godlewskiej. Teraz wydała oświadczenie.
post o rzekomej śmierci Esmeraldy Godlewskiej Nowe informacje.
post o rzekomej śmierci Esmeraldy Godlewskiej
Instagram, Esmeralda Godlewska

- Szanowni Państwo, wczorajsza sytuacja z moją siostrą Esmeraldą w roli głównej odbiła się szerokim echem w social media. Jestem zła - chciałabym się skonfrontować z całą masą oskarżeń i z skomentować "piłaś-nie jedź" [prawdopodobnie chodzi o "komentarzy 'piłaś-nie jedź'" - przyp. red.]. 

Jestem przerażona i smutna, bo za tymi przykrymi słowami, słychać krzyk o pomoc. Moja siostra jest chora i potrzebuje pomocy.

Nie będę się odnosiła do słów mojej siostry. Wystarczy już tego smutnego przedstawienia, a nie o to chodzi, aby udowadniać, że się nie jest wielbłądem.

Oczywiście - podejmę kroki w celu uzdrowienia całej tej sytuacji

- pisze Magdalena Godlewska na swoim instastory


Ankieta
Czy "wiodące media" skreśliły już Platformę?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy "wiodące media" skreśliły już Platformę?
Tygodnik

Opinie

Popkultura