Kolejny polityk KO przejdzie do Polski2050 Hołowni? "Spotkałem się z Szymonem..."

Jak informuje „Wprost”, szeregi Polski 2050 może zasilić kolejny poseł opozycji. Polityk ma już być po wielu rozmowach z Szymonem Hołownią.
Prawdopodobnie do opuszczenia szeregów Koalicji Obywatelskiej przygotowuje się kolejny poseł. Jak wskazuje Wprost.pl Mirosław Suchoń być może dołączy do partii Szymona Hołowni.
Polityk zaprzecza jednak tym doniesieniom, chociaż potwierdza, że do spotkania z Hołownią doszło.
Mogę potwierdzić, że spotkałem się z Szymonem Hołownią. Rozmawialiśmy i jestem pod dużym wrażeniem
— powiedział polityk KO.
Jednocześnie stwierdza, że za wcześnie na stwierdzenia o tym, że sprawa jego przenosin do Polski 2050 "jest przesądzona".
"W otoczeniu Szymona Hołowni słychać, że sprawa jest już właściwie sfinalizowana i lada dzień nastąpi prezentacja nowego członka" - piszą z kolei dziennikarze "Wprost".
MN
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 19.04.2021 14:02
Źródło: wprost.pl
Komentarze
Polska 2050 zmienia nazwę. Już dziś nowe otwarcie
21.03.2026 12:02
Szykuje się rekonstrukcja rządu po rozpadzie Polski 2050? Rzecznik rządu zabiera głos
02.03.2026 12:41
Polska 2050 traci następnych posłów. W tle rozmowy z PSL
22.02.2026 09:16
Rozłam w Polsce 2050. Odchodzi kilkadziesiąt osób
21.02.2026 10:33
Rozłam w Polsce 2050. Nieoficjalnie: Wiadomo, kto zostanie szefem klubu Centrum
19.02.2026 10:23

Komentarzy: 0
W nowym parlamentarnym klubie Centrum „panuje zgoda”, by funkcje jego szefa powierzyć posłowi Mirosławowi Suchoniowi – dowiedziała się PAP w źródłach zbliżonych do klubu. – Suchoń ma największe doświadczenie, jest w tym dobry i tworzył klub Polski 2050 od podstaw – mówił poseł Centrum.
Czytaj więcej



