REKLAMA

[Nasz Patronat] Książka. Czas wojen. Co dzieje się na wschodniej Ukrainie?

Wojna w Donbasie, islamizacja Europy, prześladowania chrześcijan, nieustanne zagrożenie ze strony ISIS, geopolityka. To tematy, które poruszył Michał Bruszewski w książce „Kronika Prześladowanych”. Tygodnik Solidarność objął książkę patronatem medialnym.
Kronika Prześladowanych - grafika książki [Nasz Patronat] Książka. Czas wojen. Co dzieje się na wschodniej Ukrainie?
Kronika Prześladowanych - grafika książki / Wydawca

Książka jest dostępna w księgarni internetowej MULTIBOOK:

https://multibook.pl/pl/p/Michal-Bruszewski-Kronika-przesladowanych-AUTOGRAF/11364

Opinie o książce:

Cezary Krysztopa: "Wobec ofensywy krwawego islamizmu holocaust chrześcijan na Bliskim Wschodzie mało kogo interesował, nie pasował zachodowi do tezy o "dobrych imigrantach". Jednym z niewielu, którzy to pokazywali, był Michał Bruszewski".
 

Prof. Jan Żaryn: „Zachęcam do lektury felietonów Michała Bruszewskiego. To niezwykle trudny i ciekawy gatunek publicystyczny ponieważ formą zbliża nas do najdoskonalszych przekazów obejmujących współczesny świat. Treścią dotyka najważniejsze problemy cywilizacyjno-kulturowe teraźniejszości, jednocześnie opisane z konkretnej konserwatywno-chrześcijańskiej perspektywy autora”.
 

Michał „Mike” Bruszewski to publicysta geopolityczny z wieloletnim doświadczeniem dziennikarskim. Autor reportaży o pomocy humanitarnej Kościoła katolickiego w Iraku i na wschodniej Ukrainie. Felietonista Tygodnika Solidarność (tysol.pl). W karierze publicystycznej współpracował m.in. z redakcjami: „Do Rzeczy”, „Gazety Polskiej Codziennie”, „Katolickiej Agencji Informacyjnej”, „Polski Zbrojnej”, „Rzeczy Wspólne”, „Warsaw Institute Review”, „Wojsko i Technika”.


Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura