Prezydent Duda zarejestrował się na szczepienie przeciw COVID-19
23.04.2021 12:01

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Prezydent Andrzej Duda poinformował w piątek na swoim Twitterze, że zarejestrował się na szczepienie przeciw COVID-19.
Dzisiaj dzień naszego rocznika. Właśnie zarejestrowałem się na szczepienie przeciw COVID19. A Ty?!?
- napisał dziś prezydent Andrzej Duda na Twitterze.
Przypomnijmy, że od piątku na szczepienie przeciwko COVID-19 mogą się rejestrować osoby urodzone w 1972 roku.
Rejestracja odbywa się przez internet, infolinię, SMS-em lub w punktach szczepień.
Dzisiaj dzień naszego rocznika. Właśnie zarejestrowałem się na szczepienie przeciw COVID19. A Ty?!? pic.twitter.com/CG5xej1sII
— Andrzej Duda (@AndrzejDuda) April 23, 2021
MN
Komentarzy: 0
Data publikacji: 23.04.2021 12:01
Źródło: Twitter
Karol Nawrocki podpisał nowe ustawy: „Wśród nich znajduje się projekt szczególny”
09.03.2026 10:58
Prezydent zaprasza Tuska na spotkanie. Jest data
06.03.2026 14:42
Karol Nawrocki mówi wprost: SAFE albo śmierć? Tak nie jest
05.03.2026 13:03

Komentarzy: 0
– Żyjemy w głębokiej emocji podpalanej społecznie, że albo SAFE albo śmierć. Tak nie jest – powiedział w czwartek prezydent Karol Nawrocki zapytany o pożyczkę SAFE i naciski ze strony premiera Donalda Tuska i jego środowiska w tej sprawie.
Czytaj więcej
Czy Polska może wyjść z systemu ETS? Prezydent Nawrocki: Nie zabraknie mi asertywności
02.03.2026 16:22

Komentarzy: 0
– To jest bardzo skomplikowany proces, ale ja gwarantuje państwu, że mi asertywności w tym nie zabraknie. Ja oczywiście tworze w ramach swoich działań dyplomatycznych, i ona też tworzy się w sposób demokratyczny w innych państwach Europy Środkowej – taką koalicję państw, które nie zgadzają się na ekologiczne szaleństwo UE – mówił dziś Karol Nawrocki, prezydent RP na Europejskim Kongresie Samorządów.
Czytaj więcej
Nawrocki po exposé Sikorskiego: Zabrakło asertywności wobec KE
26.02.2026 11:25

Komentarzy: 0
– Zabrakło w wystąpieniu szefa MSZ Radosława Sikorskiego nieco większej asertywności w stosunku do Komisji Europejskiej – ocenił w czwartek w Sejmie prezydent Karol Nawrocki. Według prezydenta Sikorski „zaprojektował sobie też na 15 minut problem polexitu”, którego, jak zaznaczył, nie ma.
Czytaj więcej


