Projekt ustawy o zasobach własnych UE przyjęty przez rząd

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Rząd przyjął projekt ustawy o ratyfikacji decyzji o zwiększeniu zasobów własnych Unii Europejskiej.
Na Radzie Ministrów przyjęliśmy projekt ustawy o ratyfikacji zasobów własnych UE; przekazujemy ten akt do parlamentu
- poinformował premier Mateusz Morawiecki.
Premier @MorawieckiM w #KPRM: Najpierw debatował nad tym rząd, teraz przekauzjemy ten akt do parlamentu. Ponad podziałami liczy się Polska. Polska racja stanu to wykorzystanie maksymalnej puli środków jak najszybciej dla dobra polskiej gospodarki. #LiczySięPolska
— Kancelaria Premiera (@PremierRP) April 27, 2021
MN
Komentarzy: 0
Data publikacji: 27.04.2021 14:50
Źródło: Twitter
Komentarze
Nowe, nieoficjalne informacje nt. "kompromisu w PiS"
21.04.2026 20:22
Niemcy odrzucają wezwania do zawieszenia umowy handlowej między UE a Izraelem
21.04.2026 19:39

Komentarzy: 0
Jak poinformował portal France24, Niemcy odrzuciły we wtorek wezwania innych państw członkowskich UE do zawieszenia umowy o współpracy bloku z Izraelem ze względu na obawy dotyczące postępowania Izraela w Gazie, Libanie i na Zachodnim Brzegu. Hiszpania i Irlandia przedstawiły propozycje zawieszenia umowy, ale Niemcy stwierdziły, że byłoby to „niewłaściwe".
Czytaj więcej
Dalsze niejasności wokół stowarzyszenia Mateusza Morawieckiego. Jest oświadczenie rzecznika PiS
21.04.2026 15:10

Komentarzy: 1
Wygląda na to, że mimo wspólnej konferencji prasowej Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego wśród czołowych polityków PiS wciąż są rozbieżności ws. wizji tego, jak będzie funkcjonowało stowarzyszenie Rozwój Plus. Głos w mediach zabrał rzecznik partii Rafał Bochenek.
Czytaj więcej
„Kompromis”. Jarosław Kaczyński wystąpił z Mateuszem Morawieckim
21.04.2026 12:53

Komentarzy: 0
Rozmowa z byłym premierem Mateuszem Morawieckim przyniosła kompromis, a założone przez niego stowarzyszenie Rozwój Plus nie zostanie zlikwidowane, a będzie działało jakby wewnątrz partii – oświadczył we wtorek prezes PiS Jarosław Kaczyński.
Czytaj więcej
W najnowszym sondażu uwzględniono ugrupowanie Morawieckiego. Poseł PiS: To absurd
21.04.2026 09:29

Komentarzy: 0
Pracownia United Survey na zlecenie Wirtualnej Polski sprawdziła, czy ewentualna „partia Morawieckiego” miałaby szansę, aby wejść do Sejmu. Jak przedstawiałoby się poparcie wyborców dla poszczególnych partii, gdyby Stowarzyszenie Rozwój Plus odłączyło się od Prawa i Sprawiedliwości?
Czytaj więcej

