"Redaktorze, braki Pana elementarnej wiedzy wychodzą". Śpiewak "zaorał" red. naczelnego Onetu

Rząd zadeklarował, że spełni sześć postulatów Lewicy w sprawie ratyfikacji unijnego Funduszu Odbudowy - zadeklarowali politycy tego ugrupowania po wtorkowych negocjacjach z partią rządzącą. Do zatwierdzenia porozumienia pomiędzy rządem, a Lewicą doszło we wtorek. W środowiskach związanych z Platformą Obywatelską, oraz "zaprzyjaźnionych" z nią mediach, wybuchła prawdziwa histeria, do czego w mocnym komentarzu odniósł się Jan Śpiewak.
/ screen YT - Onet News

We wtorek było już pewne, że Lewica podjęła negocjacje z rządem ws. Krajowego Planu Odbudowy - Dogadaliśmy się z Lewicą w kluczowych kwestiach ws. KPO; w tym samym czasie Platforma Obywatelska urządzała awanturę pod drzwiami sali - mówił szef klubu PiS Ryszard Terlecki. W środowiskach związanych z Platformą Obywatelską, oraz "zaprzyjaźnionych" z nią mediach, wybuchła prawdziwa histeria.

 

Przestrzegam służących Kaczyńskiemu; Nienawiść co dziś wylewa się na was, to jego i wasze dzieło, reakcja, na traktowanie, tych co nie z wami, jak podbitych. Jeśli się nie opamiętacie, nie odstąpicie tego demona zła, to wzbudzona przez was nienawiść ugodzi was straszliwie.

- pisał mocno wspierający opozycję publicysta Waldemar Kuczyński. Większość "opozycyjnych" mediów i komentatorów dołączyła do chóru "oburzonych".

Czytaj więcej: "Monachium!". Antypis szaleje po rozmowach Lewicy z PiSem ws. Krajowego Planu Odbudowy

 

To co robi Wyborcza, TVN, czy Newsweek od wczoraj, waląc non stop w lewicę, fachowo nazywa się „fabrykowaniem zgody”

- tłumaczy Jan Śpiewak.

 

To nie są żadne wolne media, to są media na partyjnej wojnie w obronie swoich korporacyjnych interesów

- dosadnie podsumował publicysta. Do jego komentarza odniósł się Bartosz Węglarczyk - red. naczelny Onet.pl.

 

Idealne wpisywanie się w kłamliwą narrację władzy, która przyznaje, że może i TVP służy interesom właściciela, ale przecież wszystkie media tak mają. Tylko politycy są wierni wartościom i zasadom

- skomentował redaktor Onetu.

 

Oj panie redaktorze braki Pana elementarnej wiedzy wychodzą. Musi Pan przeczytać „Fabrykowanie Zgody” Noama Chomskiego to może Pan zrozumie. Polecam się na rozmowę - to wszystko wyjaśnię jak działa prywatna propaganda

- odciął się Jan Śpiewak.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe