REKLAMA

Jessie Ware ogłasza reedycję „What’s Your Pleasure”

Artystka ogłosiła reedycję z premierowymi utworami. Już teraz można posłuchać pierwszego singla – „Please”
Jessie Ware  Jessie Ware ogłasza reedycję  „What’s Your Pleasure”
Jessie Ware
Materiały prasowe2021 jest wspaniałym rokiem dla Jessie Ware. „What’s Your Pleasure?” wróciło do Top 10 w Wielkiej Brytanii po  występie z „Remember Where You Are” w programie Grahama Nortona. Artystka otrzymała też dwie nominacje do nagrody BRIT: w kategoriach Artystka solowa i Album roku. 28 kwietnia do serwisów cyfrowych trafia „Please” – pierwszy singiel promujący wersję deluxe albumu „What’s Your Pleasure?”, którego oficjalny tytuł brzmi „What’s Your Pleasure? The Platinum Pleasure Edition”. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 11 czerwca. Na wersję deluxe trafi 6 premierowych utworów oraz dodatkowe niespodzianki. Pełna tracklista poniżej.

„Please” to kontyunacja energii z „What’s Your Pleasure?” w formie ukłonu do muzyki dance z lat 70. oraz 80. Utwór idealnie pasuje do „What’s Your Pleasure? The Platinum Pleasure Edition”. Reedycja, podobnie jak oryginalny album, zawiera spójne, zmysłowe, świetnie napisane i chwytliwe utwory, z bezbłędną produkcją. Premierowe utwory uzupełniono o „0208” ft. Kindness oraz „Adore You (Endless Remix)”. Jessie tak opowiada o reedycji:

– Reakcja na „What’s Your Pleasure?” była niesamowita, dlatego nie chciałam tak szybko kończyć tej imprezy! „Please” jest pełne optymizmu i gotowe do grania w miejscu, gdzie wszyscy możemy być razem, flirtować, tańczyć, dotykać się i całować. Wspaniała wymówka, by nie kończyć imprezy.

„What’s Your Pleasure?” ukazało się w czerwcu 2020 i zapewniło Jessie Ware czwarte w karierze miejsce w Top 10 listy sprzedaży w UK, jak również najwyższy debiut – na miejscu 3. Ponadto wokalistka wydała swoją pierwszą książkę kucharską oraz zgromadziła ponad 21 mln słuchaczy swojego podcastu „Table Manners”. Gośćmi poszczególnych odcinków były takie gwiazdy jak Dua Lipa, Kylie Minogue, Yungblud, Robbie Williams, Alanis Morissette, Dawn French czy Dolly Parton.


Jessie Ware – „What’s Your Pleasure? The Platinum Pleasure Edition” – lista utworów: 

1. Spotlight 

2. What’s Your Pleasure?

3. Ooh La La

4. Soul Control

5. Save A Kiss

6. Adore You

7. In Your Eyes

8. Step Into My Life

9. Read My Lips

10. Mirage (Don’t Stop)

11 .The Kill

12. Remember Where You Are

13. Please

14. Impossible

15. Eyes Closed

16. Overtime

17. Hot N Heavy

18. Pale Blue Light

19. 0208 (feat. Kindness)

20. Adore You (Endless Remix)

 

Źródło: Materiały prasowe

 


Ankieta
Czy to już koniec Platformy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy to już koniec Platformy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura