„Warto rozmawiać” wraca na antenę. Jan Pospieszalski zabrał głos [WIDEO]

Czy program „Warto rozmawiać” będzie nadal emitowany w Telewizji Polskiej? – Decyzje są podjęte, że wracamy na antenę. Kiedy? Dokładnie trudno mi odpowiedzieć. Być może nastąpi to jeszcze w maju – mówi Jan Pospieszalski.
 „Warto rozmawiać” wraca na antenę. Jan Pospieszalski zabrał głos [WIDEO]
/ fot. Vimeo / Jan Pospieszalski o dalszych losach programu Warto Rozmawiać


– W tych dniach, kiedy jesteśmy wszyscy poza anteną Telewizji Polskiej, ujawniła się jedna niesamowita rzecz. Okazuje się, że redakcja „Warto rozmawiać”, to nie tylko my, ale to również wy. Dlatego że nadsyłacie nam taką niesamowitą ilość rożnych faktów, opowieści, informacji o tym, co dzieje się w Polsce. My oczywiście korzystamy z tego, to jest gigantyczny potencjał, wielki kapitał. Za to Wam bardzo serdecznie dziękujemy. W tych mailach, w tych tweetach jest też często pytanie: czy wrócimy na antenę, czy otwieramy kanał na YouTube, czy otwieramy alternatywny środek przekazu? Uważam, że nie. Telewizja publiczna jest telewizją publiczną i uważam, że powinno być w niej miejsce dla takiej wrażliwości jak nasza i wasza. Stąd nieustanny nacisk i presja na to, abyśmy wrócili na antenę ma sens – powiedział na opublikowanym nagraniu Jan Pospieszalski.

– I mam uwaga dobrą wiadomość: to również dzięki wam, dzięki waszej huraganowej odpowiedzi, być może również to wpłynęło, a wręcz jestem przekonany, że to miało ogromny wpływ na decyzję, że wracamy. Decyzje są podjęte, że wracamy na antenę. Kiedy? Dokładnie trudno mi odpowiedzieć. Być może nastąpi to jeszcze w maju. Zapowiadamy też i liczymy na to, że Telewizja Polska dotrzyma słowa i po wakacjach będzie jakieś nowe otwarcie, odświeżenie formuły programu na co już teraz trzeba się nastawić – dodał.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe