REKLAMA

Wildstein o okładce Newsweeka: „Miejsce tego cyrku jest w wariatkowie”

Taka eskalacja nienawiści i szaleństwa, że każdy sensowny człowiek już widzi, że miejsce tego cyrku jest w wariatkowie – komentuje najnowszą okładkę Newsweeka, a także słowa szefa PO Borysa Budki publicysta Dawid Wildstein.
 Wildstein o okładce Newsweeka: „Miejsce tego cyrku jest w wariatkowie”
/ fot. YT print screen/TelewizjaWPolsce


Redaktor naczelny tygodnika Newsweek Tomasz Lis w sobotę rano opublikował najnowszą, poniedziałkową okładkę gazety, na której widnieją twarze Adriana Zandberga, Włodzimierza Czarzastego i Jarosława Kaczyńskiego.

Internauci zauważają, że grafika jednoznacznie przypomina propagandowy portret Karola Marksa, Friedricha Engelsa i Włodzimierza Lenina.

ZOBACZ: Burza w sieci po publikacji okładki Newsweeka. „To oficjalne stanowisko Platformy?” [FOTO] 
 

Wildstein komentuje


Do poniedziałkowej okładki tygodnika Newsweek, a także ostatnich słów przewodniczącego PO Borysa Budki odniósł się dziennikarz i publicysta Dawid Wildstein.

„Jestem pod wrażeniem tego, co zrobiła lewica. Furii, jaką wywołała w PO. Sikorski bredzący o pakcie Ribbentrop-Mołotow. Wycia Budki” – czytamy we wpisie na Twitterze publicysty.

Jego zdaniem jest to „taka eskalacja nienawiści i szaleństwa, że każdy sensowny człowiek już widzi, że miejsce tego cyrku jest w wariatkowie”.

 

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura