REKLAMA

"Nie wierzcie PiS-owi!" Rusin pozdrawia z Malediwów i pozuje z Konstytucją w rękach

Na profilu Kingi Rusin pojawiła się obszerna odezwa, w której przebywająca obecnie na Malediwach Rusin atakuje po raz kolejny rząd PiS.
screen YT - Plejada / Instagram

Tańce na grobie Konstytucji i Krajowy Program Odbudowy (KPO), czyli nie dajmy się oszukać PiS-owi! Święto Konstytucji najhuczniej obchodzili wczoraj ci, którzy od 6 lat ją niszczą. PiS świętujący Konstytucję 3 maja, tę, która wprowadzała trójpodział władzy i wolne, niezawisłe sądy, to była polityczna hucpa. Dziś czeka nas kolejna odsłona w teatrze absurdu, czyli głosowanie w Sejmie nad Krajowym Programem Odbudowy - o odbudowie finansowanej z europejskiej kasy będą mówić ci, którzy niszczą, kradną, wsadzają beztalencia na najwyższe stołki i... plują na Unię ("wyimaginowana wspólnota", która, zdaniem Kaczyńskiego, jest "na drodze do upadku")

- grzmi Kinga Rusin. 

PiS przesunie do finansowanego przez Unię "programu odbudowy" projekty do tej pory ujęte w budżecie. Uwolnione w ten sposób środki Skarbu Państwa wyda na swoje cele, np. na TVP czy dla innych "Rydzyków", dzięki którym zagwarantuje sobie propagandę i zwycięstwo w kolejnych wyborach. W międzyczasie polski Trybunał NIEkonstytucyjny uzna, że prawo europejskie nie ma prymatu nad polskim i z europejskiej kontroli praworządności będą nici (odpowiedzialna za to głosowanie w pseudo TK Pawłowicz sprytnie przesunęła jego termin na połowę maja, licząc na to, że do tego czasu PiS z poparciem lewicy przegłosuje KPO). Dlatego zabezpieczmy się skutecznie!!! Żądajmy tego głośno od tych, którzy reprezentują nas w parlamencie 

- czytamy.

Politycy opozycji, nie wierzcie PiS-owi! Pamiętajcie, kto co naprawdę robił w przeszłości i nie dajcie się zwieść sprytnym, zakłamanym, pisowskim aktorom, którzy trąbiąc o odbudowie, chcą zapewnić sobie władzę i dostęp do koryta na następne długie lata. Wszyscy chcemy tych pieniędzy dla Polski, ale głosujcie za Krajowym Programem Odbudowy (KPO) tylko wtedy, gdy PiS zgodzi się na zabezpieczenia dla demokracji, praworządności, praw człowieka, praw kobiet, praw mniejszości! To jest możliwe! Odsuńcie głosowanie. Wyszarpcie to tak, jak Solidarność wyszarpała od komunistów Porozumienia Sierpniowe w 1980 roku. P.S. Niech Polska przestanie być krajem maybachów Rydzyka, kucharek Kaczyńskiego w Trybunałach i kobiet gnojonych na ulicach- zakończyła swoją odezwę, dodając hasztagi "wykorzystujmy zasięgi", "masz zasięg nie milcz" oraz "nie milczymy"

- zakończyła. 


Ankieta
Czy to już koniec Platformy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy to już koniec Platformy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura