REKLAMA

Dramat w Poznaniu! Nie żyje 3-letnia dziewczynka ugodzona nożem. Zatrzymano 26-letnią matkę dziecka

Trzyletnia dziewczynka ugodzona nożem we wtorek w jednym z mieszkań na poznańskim Grunwaldzie po przewiezieniu do szpitala zmarła w czasie operacji – poinformował PAP dyrektor szpitala klinicznego im. K. Jonschera.
 Dramat w Poznaniu! Nie żyje 3-letnia dziewczynka ugodzona nożem. Zatrzymano 26-letnią matkę dziecka
pexel.com

Dyrektor naczelny Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu dr n. med. Paweł Daszkiewicz przekazał we wtorek PAP, że ranna trzylatka zmarła w trakcie operacji. "Dziewczynka miała głęboki uraz serca. Nie udało się uratować tego dziecka" – powiedział.

Jak zaznaczył, dziecko trafiło na stół operacyjny zaraz po przewiezieniu do szpitala.

Rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak przekazał we wtorek, że przed godz. 11 funkcjonariusze otrzymali informację o możliwym ugodzeniu dziecka nożem w jednym z mieszkań na poznańskim Grunwaldzie. "Ratownicy zajęli się dzieckiem, natomiast policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia" – powiedział Borowiak.

Dodał, że dziecko w stanie ciężkim zostało zabrane do szpitala. Do wyjaśnienia zatrzymano 26-letnią matkę dziewczynki; kobieta w chwili zatrzymania była trzeźwa.

Policja nie podaje obecnie więcej szczegółów dotyczących tej sprawy. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane.


Ankieta
Czy "wiodące media" skreśliły już Platformę?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy "wiodące media" skreśliły już Platformę?
Tygodnik

Opinie

Popkultura