REKLAMA

"Romek, spotkajcie się z Radkiem, stuknijcie się w głowę". Czarzasty punktuje Giertycha i Sikorskiego

Z pewnym zdumieniem obserwuję wypowiedzi Radosława Sikorskiego i Romana Giertycha - mówił dziś w Radiu Zet jeden z liderów Lewicy Włodzimierz Czarzasty.
/ zrzut ekranu / Polsat News

Sejm uchwalił we wtorek wieczorem ustawę wyrażającą zgodę na ratyfikację decyzji o zwiększeniu zasobów własnych UE. Za głosowały kluby PiS (bez Solidarnej Polski), Lewicy, KP-PSL i koło Polska 2050. Klub KO się wstrzymał.

Na Lewicę wylała się fala krytyki za to w jaki sposób głosowali.

Z pewnym zdumieniem obserwuję wypowiedzi Radosława Sikorskiego i Romana Giertycha. Myślę, że muszą nadrabiać to, jak byli w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Codziennie, jak się kładą spać i wstają, to mają problem wypisany na twarzy. Nie będę brał poważnie wypowiedzi, że głosowanie za 250 mld dla Polski to pakt Ribbentrop-Mołotow. Radek, stuknij się w głowę! Pakt to 7 mln ofiar śmiertelnych. Co ty w ogóle masz w tej głowie? Do podstawówki, naucz się historii. [Giertych] napisał, że głosowaliśmy za, bo kazały nam służby rosyjskie. Romek, spotkajcie się z Radkiem, stuknijcie się w głowę. Jeden drugiego, a drugi pierwszego. Zejdźcie na ziemię

- skwitował w Radiu Zet Czarzasty. 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura