REKLAMA

Kurdej-Szatan wraca do TVP. Wspierała Strajk Kobiet i występowała z aborcyjnym piorunem

Aborcyjny piorun na dłoni, na grafice, na fladze. Jaskrawo czerwone ubrania promowane przez celebrytki: Annę Dąbrowską, Adę Fijal oraz Barbarę Kurdej-Szatan. Celebrytka znana z reklamy telefonii komórkowej włączyła się w taką akcję promocyjną związaną z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wraca do grania w „M jak miłość” na antenie Telewizji Polskiej.
Barbara Kurdej-Szatan Kurdej-Szatan wraca do TVP. Wspierała Strajk Kobiet i występowała z aborcyjnym piorunem
Barbara Kurdej-Szatan
screen YT

Jak donosi serwis pudelek.pl Kurdej-Szatan wraca do „M jak Miłość” emitowanego w Telewizji Publicznej. W odzyskaniu roli miał jej pomóc zbieg okoliczności, a konkretnie – nowe plany innej aktorki. Problem w tym, iż Kurdej-Szatan otwarcie wspierała Strajk Kobiet (wypowiadający się o TVP tak a nie inaczej).

Przypomnijmy, że na profilu Po_co_clothes na Instagramie pojawiła się wówczas akcja promocyjna z udziałem znanych aktorek. Jak mogliśmy przeczytać o sklepie, oferował on: „Małe kolekcje, pojedyncze sztuki, szycie na zamówienie, personalizowane projekty!”. Jest zaangażowany w WOŚP. Głównym motywem kolekcji był aborcyjny czerwony piorun znany z manifestacji Strajku Kobiet i kolor czerwony – jak można się domyślić – także inspirowanym barwą samego pioruna. Symbol Strajku Kobiet jest wszędzie – na dłoni Barbary Kurdej-Szatan, na fladze trzymanej przez jedną z aktorek, na maseczce.

Pisaliśmy na łamach Tygodnika Solidarność o tym w artykule:

https://www.tysol.pl/a60411-Kurdej-Szatan-i-promocja-aborcyjnymi-piorunami-z-WOSP-w-tle

 


Ankieta
Czy to już koniec Platformy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy to już koniec Platformy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura