REKLAMA

Płakałeś/łaś po Daft Punk? Na ratunek przychodzi Polo & Pan

Duet Polo & Pan, nazywany przez „Le Monde” spadkobiercami Daft Punk, prezentuje nowy utwór „Ani Kuni”.
 Płakałeś/łaś po Daft Punk? Na ratunek przychodzi Polo & Pan
Materiały prasoweParyski duet Polo & Pan, 10 miesięcy po premierze EP-ki „Feel Good”, prezentuje nowy singiel „Ani Kuni”. To pełen słońca i pozytywnej energii utwór dance, który został zainspirowany indiańską kołysanką. Dzięki „Ani Kuni” natychmiast poczujemy się, jakbyśmy właśnie jechali na wakacje.

Animowany klip do „Ani Kuni” można określić jako mieszankę „Yellow Submarine” i „Ulicy Sezamkowej”. Za reżyserię odpowiadają Noemi Ferst i Benjamin Moreau. Duet ten współpracuje z Polo & Pan od samego początku, tworząc cały wizualny świat zespołu. Animacją do klipu zajęło się studio Werlen Meyer Studios, które pracowało przy filmie Wesa Andersona „Wyspa psów”.

Polo & Pan dotychczas wydali jeden album – „Caravelle” z 2017. Duet w składzie Paul Armand-Delille (Polo) i Alexandre Grynszpan (Pan) zyskał liczne grono fanów ze względu na wprowadzające w trans kawałki dance z marzycielskimi melodiami. Muzycy poznali się w 2012 roku i od tamtej pory wystąpili m.in. w Novo w Los Angeles, Printworks w Londynie cy Terminal 5 w Nowym Jorku. Zagrali m.in. na Coachelli ’19, a „Billboard” określił ich występ jednym z najlepszych tamtej edycji. Polscy fani będą mieli okazję do poznania niesamowitej koncertowej energii Polo & Pan w kwietniu 2022. Szczegóły na oficjalnej stronie wydarzenia

Francuska gazeta „Le Monde” określa Polo & Panem mianem „następców Daft Punk”.


Ankieta
Czy to już koniec Platformy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy to już koniec Platformy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura