REKLAMA

„Ta operacja najprawdopodobniej uratowała mi życie”. Znany poseł PiS ponownie trafił do szpitala

Dwa dni temu przeżyłem niespodziewaną 4 godzinną operacją w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu (...) Ta operacja najprawdopodobniej uratowała mi życie – pisze na Facebooku poseł PiS Jerzy Polaczek.
 „Ta operacja najprawdopodobniej uratowała mi życie”. Znany poseł PiS ponownie trafił do szpitala
fot. Pixabay


Poseł Prawa i Sprawiedliwości Jerzy Polaczek poinformował w mediach społecznościowych, że ponownie trafił do szpitala.

„Dwa dni temu przeżyłem niespodziewaną 4 godzinną operacją w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Wracam do zdrowia pełen wdzięczności dla personelu medycznego. Z całego serca dziękuję zespołowi świetnych lekarzy - kardiochirurgów, anestezjologów i pielęgniarek którzy mnie operowali. Dziękuję ekipie OIOM i oddziału pooperacyjnego. Jesteście wspaniali!” – napisała na Facebooku parlamentarzysta.

Jak podkreślił, trafił do szpitala po rutynowym badaniu. „W efekcie dzięki kompetencji lekarzy dostałem wskazanie do natychmiastowej operacji. Ta operacja najprawdopodobniej uratowała mi życie” – przyznał.

Jak podkreślił, powodem całej sytuacji był „splot wielu uwarunkowań”, ale przede wszystkim „intensywnej pracy po przebyciu COVID-19”.

„Stąd mój gorący apel, szczególnie do wszystkich ozdrowieńców po COVID-19, róbcie kompleksowe badania i dbajcie o siebie! Zachęcam każdego z Was do diagnostyki Waszego zdrowia. Jeśli czujecie, że coś złego się z Wami lub Waszymi bliskimi dzieje natychmiast idźcie do lekarza, zróbcie badania. Pamiętajcie diagnostyka zrobiona na czas, tak jak mi, też i Wam i Waszym bliskim może uratować życie! Liczę na to, że mój apel trafi do jak największej liczby osób. Chciałbym w ten sposób chociaż jednej osobie uratować zdrowie, a może i życie” – zaapelował Polaczek.

 


Ankieta
Czy to już koniec Platformy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy to już koniec Platformy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura