REKLAMA

Urszula & Jumbo – ponownie na płycie i pierwszy raz w serwisach cyfrowych!

Już 21 maja trafi na sklepowe półki oraz do serwisów cyfrowych, reedycja, czyli odświeżony piąty, studyjny album Urszula & Jumbo, wydany po raz pierwszy w Polsce w 1992 r.
Urszula Urszula & Jumbo – ponownie na płycie i pierwszy raz w serwisach cyfrowych!
Urszula
Materiały prasowe

 

Muzykę skomponował Stanisław Zybowski, angielskie teksty są natomiast dziełem Bogdana Olewicza i Michała „Lonstara” Łuszczyńskiego. Producentami płyty są Staszek Zybowski i John J. Miceli.

Niebywała świeżość i muzyczny, rockandrollowy rozmach tej płyty, połączony ze świetnymi historiami zawartymi w tekstach, będzie dla wszystkich wspaniałym przeniesieniem się w tamte czasy, w tę niczym nieskrępowaną wolność w myśleniu i graniu. 

 

Najnowsze wydanie albumu znajdzie, mamy nadzieję, uznanie fanów i kolekcjonerów, zarówno dzięki oprawie graficznej jak i niepublikowanym wcześniej zdjęciom Urszuli, stanowiącymi unikalny zapis i wspomnienie z tamtego okresu.

Powyższe wydawnictwo to początek tegorocznych wznowień, które obejmują tytuły: „Supernowa” (czerwiec), „Biała droga” (lipiec). Zaś zwieńczeniem będzie nowy, autorski album, którego wydanie planowane jest na najbliższą jesień!

Źródło: Materiały prasowe

 

 


Ankieta
Czy to już koniec Platformy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy to już koniec Platformy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura