REKLAMA

Kukiz: W Nowym Ładzie są nasze postulaty

Ku naszemu zadowoleniu, uwzględniono sporo naszych koncepcji jeszcze z poprzedniej kadencji Sejmu, dotyczących, czy to rolnictwa, czy spraw społecznych. Nowy Ład generalnie nam się podoba, ale będzie podobał się w pełni, jeśli obok Nowego Ładu, będziemy mieli również gwarancję realizacji naszych postulatów ustrojowych – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” szef Kukiz’15 Paweł Kukiz.
 Kukiz: W Nowym Ładzie są nasze postulaty
/ fot. Silar / Wikimedia Creative Commons


Jak podkreślił, on wraz z Jarosławem Sachajko są juz po prezentacji Nowego Ładu w KPRM i mają dobre wrażenie po tym, co zobaczyli. – O szczegółach nie mogę mówić, bo jutro jest prezentacja, ale ku naszemu zadowoleniu, uwzględniono sporo naszych koncepcji jeszcze z poprzedniej kadencji Sejmu, dotyczących, czy to rolnictwa, czy spraw społecznych – zaznaczył Kukiz.

– Nowy Ład generalnie nam się podoba, ale będzie podobał się w pełni, jeśli obok Nowego Ładu, będziemy mieli również gwarancję realizacji naszych postulatów ustrojowych – m.in. wprowadzenia sędziów pokoju, zmiany ordynacji wyborczej na mieszaną, rad młodzieżowych w samorządach, digitalizacji obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej – dodał.

Kukiz przekazał rownież, że w przyszłym tygodniu spotka się z szefem PiS Jarosławem Kaczyńskim.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura