REKLAMA

"Polska usłyszy wiele ciekawostek". Trwa pranie brudów w środowisku byłych już polityków Porozumienia

Poseł prof. Wojciech Maksymowicz poinformował na konferencji prasowej w Sejmie, że opuszcza Porozumienie i dołączy do koła Szymona Hołowni Polska 2050.
Jarosław Gowin
Jarosław Gowin / (mr) PAP/Darek Delmanowicz

Wczoraj, kiedy Monika Olejnik poinformowała na antenie TVN24 o odejściu Maksymowicza z Porozumienia, o swoim odejściu poinformował również Robert Anacki, dotychczasowy wiceprezes Porozumienia Gowina - Zatem i ja dołączam. Chciałem podziękować Prezesowi @Jaroslaw_Gowin oraz wszystkim przyjaciołom za współpracę i życzyć powodzenia w walce o wolność w wymiarze osobistym i gospodarczym. Przede mną ogromne wyzwania w wymiarze osobistym - zdrowia, a także biznesowe - pisała Anacki.

- Do końca tygodnia #ZP może stracić większość parlamentarną. No cóż zasłużenie! Pan Prezes Kaczyński powinien podziękować gnojowemu polskiej polityki Adamowi B. - o którym już niebawem Polska usłyszy wiele ciekawostek (...) Gnojowy Bielan razem z tym filozofem Żalkiem mówili mi o tym ataku na Pana Profesora rok temu. Żalek - ten który po zawnioskowaniu o jego odwołanie gadał „że wilki nie ludzie, bo on dom buduje” - tacy o to ludzie tworzą dziś rząd i nową partię

- pisze Robert Anacki

Zapowiada, że większość parlamentarną PiS ma utracić "do niedzieli".


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura