REKLAMA

Gooral x Paprodziad - nowy, energetyczny projekt muzyczny!

"Wodnika Era", energetyczna mieszanka folku, elektro, downtempo i dobrej energii, właśnie zadebiutowała! Gooral i Paprodziad, artyści niezwykle oryginalni i niezwykle bliscy Naturze, połączyli siły i prezentują singiel, pierwszy w ich wspólnym projekcie.. Zapowiada się muzyczna petarda - tak dobrego utworu dawno już nie słyszeliście!
Gooral x Paprodziad Gooral x Paprodziad - nowy, energetyczny projekt muzyczny!
Gooral x Paprodziad
Materiały prasowe
W miękko otulającej słuchacza soczystymi, organicznymi, leśnymi dźwiękami, groovującej, elektronicznej, downtempowej krainie Goorala pojawia się Paprodziad wraz z afirmującymi harmonię, rozwój duchowy, miłość do ludzi i przyrody mantrorapami (zaklęciami). Projekt powstał, by wspierać i wzmacniać dostrajanie się do nowych wibracji spływających na Ziemię wraz z rozpoczynającą się Erą Wodnika. Zapraszamy w transową, mistyczną, taneczną podróż w głąb obrazów Nowej Ziemi. 

W utworze "Wodnika Era", zapowiadającym współpracę artystów, występują Gooral i Paprodziad. Gooral to uznany producent muzyczny, twórca hitów, w których energetyczne bity spotykają melodie folkowe i orientalne. W swoich ostatnich podróżach muzycznych eksplorował downtempo. Paprodziad zaś, artysta niezwykle bliski Naturze, swoim tekstem znakomicie uzupełnia te energetyczne wibracje. Robi to jednak rapując - to dość niecodzienna jego odsłona. Całość uzupełniają klimatyczne partie skrzypiec w wykonaniu Stanisława Leszczyńskiego. 
 
 

 

Źródło: Materiały prasowe

 

Ankieta
Czy Konstytucja RP jest nadrzędna wobec prawa UE?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Konstytucja RP jest nadrzędna wobec prawa UE?
Tygodnik

Opinie

Popkultura