[video] Chyba przespaliśmy rozszerzenie UE. Biedroń: "Białoruś jest jedynym krajem w UE, które..."

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej lider Wiosny Robert Biedroń stwierdził, że Białoruś należy do Unii Europejskiej. Kompromitujący brak wiedzy jednego z liderów Lewicy, czy wpadka?
 [video] Chyba przespaliśmy rozszerzenie UE. Biedroń:
/ PAP/Tomasz Gzell

Mamy do czynienia z niebezpieczną sytuacją. Reżim Aleksandra Łukaszenki jest ostatnim reżimem Europy. Aleksander Łukaszenka jest ostatnim dyktatorem Europy. Sytuacja jest o tyle trudna, że Białoruś jest jedynym krajem w Unii Europejskiej, który nie jest państwem członkowskim Rady Europy

- powiedział Robert Biedroń. 

 

Oznacza to także, że Białoruś jest niestety jedynym krajem w Unii... ee, w Europie, w którym obowiązuje kara śmierci. Istnieje duże zagrożenie, że Roman Protasiewicz, a także obecny tutaj dzisiaj z nami Sciapan Puciła, jako osoby zagrożone, poszukiwane i ścigane przez reżim Łukaszenki (...) są pod bardzo poważnym zagrożeniem

- kontynuował polityk.

 

Białoruś jest w Unii Europejskiej? Coś przespałem?

- dziwi się Sławomir Jastrzębowski - właściciel polskiego serwisu informacyjno-blogowego Salon24. Również internauci wytknęli Biedroniowy fatalną pomyłkę.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie Wiadomość
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie

Niektórzy europejscy przywódcy, ze szczególnym uwzględnieniem Emmanuela Macrona i Olafa Scholza, uważają, że "Rosji nie wolno poniżyć", chociaż to Rosja jest brutalnym agresorem na Ukrainie, który ma na sumieniu nie tylko militarną agresję na niepodległe państwo, ale coraz więcej wskazuje na to, że również zbrodnie wojenne. Innego zdania jest Siergiej Radczenko profesor w Centrum Kissingera, School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University w Waszyngtonie.

Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. Sport ma nie tylko wymiar fizyczny Wiadomość
Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. "Sport ma nie tylko wymiar fizyczny"

Firma Publicon Sport z Wrocławia będzie zajmować się szukaniem partnerów i sponsorów dla reprezentacji Ukrainy, która w czerwcu wystąpi dwukrotnie w roli gospodarza w Lidze Narodów UEFA.

[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać Wiadomość
[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: "Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać"

W jednym z najważniejszych talk-show emitowanym na antenie państwowej rosyjskiej telewizji miał miejsce ciekawy i dla Rosjan zapewne bardzo zaskakujący monolog analityka wojskowego i emerytowanego pułkownika Michaiła Chodarionoka. - Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji geopolitycznej (...) Ta sytuacja nie jest normalna i w ten czy inny sposób musimy ją rozwiązać - apelował Chodarionok.

Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe