REKLAMA

OKO.press atakuje wiceszefa Ordo Iuris. Dr. Tymoteusz Zych: Jeśli nie sprostują, będę bronił dobrego imienia w sądzie

- Trzy organizacje, którymi kieruje wiceszef Ordo Iuris Tymoteusz Zych dostają dotacje z Narodowego Instytutu Wolności. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Zych zasiada we władzach NIW. A na tym powiazania jego organizacji z państwowym Instytutem się nie kończą - pisze Bianka Mikołajewska na OKO.Press w artykule "Miliony z NIW dla organizacji związanych z wiceszefem Ordo Iuris. A w tle coraz silniejsze powiązania". Dr Tymoteusz Zych jest również rektorem Collegium Intermarium.
dr Tymoteusz Zych OKO.press atakuje wiceszefa Ordo Iuris. Dr. Tymoteusz Zych: Jeśli nie sprostują, będę bronił dobrego imienia w sądzie
dr Tymoteusz Zych / Collegium Intermarium

- W przypadku braku niezwłocznego sprostowania kłamstw na mój temat zawartych w tekście @BMikolajewska@oko_press@gazeta_wyborcza będę bronił dobrego imienia na drodze sądowej. Absurdalne tezy zawarte w tekście, który myli Ordo Iuris z Opus Dei, można zweryfikować w 5 minut (...) Tłem absurdalnego ataku na mnie ze strony środowiska @gazeta_wyborcza jest wniosek, jaki skierowałem przed kilkoma miesiącami do spółki Agora S.A. Zażądałem ujawnienia wszystkich publicznych dotacji, jakie otrzymała ta firma od 2001 r. Do dzisiaj brak odpowiedzi (...) W związku z brakiem ujawnienia przez spółkę Agora S.A. informacji o państwowych dotacjach - co stanowi naruszenie przepisów o dostępie do informacji publicznej - do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie trafiła już skarga. Reakcją są żenujące pomówienia.

- pisze dr Tymoteusz Zych


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura