"Ja bym wolał...". "Jaś" Kapela komentuje reakcję na kompromitację u Stanowskiego

"Jaś" Kapela publicysta Krytyki Politycznej i lewicowy aktywista był gościem Krzysztofa Stanowskiego w programie "Przejdźmy na ty" na "kanale sportowym". Na początek lewicowy aktywista poruszył kwestię wynagrodzenia za przyjście do programu Stanowskiego. Swoją obecność w dwugodzinnym programie wycenił na tysiąc złotych. Dostał sześćset.
"Jaś" Kapela / Screen YouTube Kanał Sportowy

- Generalnie okazało się, że: - nie zgłasza gwałcicieli na policję, a zna wielu - namawia nas na mniejsze mieszkania, a mieszka w coraz większym - chce zabrać innym 90 procent zarobków, ale nie rozumie, dlaczego jego dziewczyna miałaby cokolwiek ze swoich oddać itd... - No i chciałby zdelegalizowania reklam, ale chętnie zareklamuje swoje książki - I dałby każdemu Polakowi po 1000 złotych, na co pieniądze wziąłby - no niby skąd?! - z budżetu - Dla idei opowiada o dochodzie gwarantowanym, ale najpierw weźmie 100 złotych

- komentuje rozmowę Krzysztof Stanowski

- Wczoraj w Polsacie Ikonowicz walczył z lichwiarzami i pomagał ludziom wyjść ze spirali długów. Wczoraj Kapela u @K_Stanowski za 700 złotych [600 - przyp. red.] przez dwie godziny gadał farmazony i kompromitował lewicę. Chcę lewicy Ikonowicza, nie Kapeli.

- pisze o występie Kapeli inny lewicowy aktywista Jan Śpiewak

- a ja bym wolał, żeby ludzie byli dla siebie milsi, a koledzy na lewicy nie byli bucami. każdy ma prawo marzyć :P

- odpowiedział "Jaś" Kapela


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe