REKLAMA

„Dzisiaj właściwie nie mam nic. Myślałem, że…”. Wałęsa zapytany o swój testament

Nie mam nic. Dzisiaj właściwie nie mam nic. Myślałem, że będę miał zawsze. (...) Niech każdy bierze, co chce – mówi były prezydent Lech Wałęsa.
 „Dzisiaj właściwie nie mam nic. Myślałem, że…”. Wałęsa zapytany o swój testament
/ fot. YouTube / TVN


Były polski prezydent w rozmowie z magazynem „Viva!” został zapytany o sprawę swojego testamentu odparł, że nie może powiedzieć niczego pozytywnego: – Nie mam nic. Dzisiaj właściwie nie mam nic. Myślałem, że będę miał zawsze. (...) Niech każdy bierze, co chce.

Jak dodał, Lech Wałęsa ma już wybrane miejsce spoczynku. – Zaproszono mnie, zobaczyłem, gdzie mi proponują mój grobowiec, i nawet wybrałem miejsce. Powiedziałem, że chciałbym, żeby szybciej go wybudowali, bo chcę sobie wcześniej zdjęcia tam zrobić. Ale oni myśleli, że to ja wymuruję sobie mój ostatni dom. Zrobiłbym to z przyjemnością, gdybym miał pieniądze. Oni nie wiedzieli, że ich nie mam – powiedział magazynowi.

Zapytany o stan swojego zdrowia przyznał, że po ukończeniu sześćdziesięciu lat jest coraz gorzej. – Coraz bardziej z męskich spraw pozostaje mu tylko golenie. Bo tu szczypie, a tam boli – podkreślił.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura