„Gowin wymierzył plaskacza Zjednoczonej Prawicy”

Jarosław Gowin, od czasu kiedy ostro przeciwstawił się w zeszłym roku przeprowadzeniu wyborów prezydenckich w konstytucyjnym terminie, wykonuje szereg gestów, które trudno pogodzić z wyobrażeniem na temat współpracy w koalicji rządzącej. Pojawiały się nawet spekulacje o rozmowach Gowina na temat jego uczestnictwa w jakimś nowym układzie politycznym po ewentualnym obaleniu rządu Prawa i Sprawiedliwości.
Jarosław Gowin „Gowin wymierzył plaskacza Zjednoczonej Prawicy”
Jarosław Gowin / Screen YouTube Wprost

Teraz Gowin poparł kandydata opozycji na Rzecznika Praw Obywatelskich prof. Marcina Wiącka.

- W rocznicę wyborów majowych Jarosław Gowin wymierzył plaskacza swoim towarzyszom ze Zjednoczonej Prawicy, która jest coraz bardziej zjednoczona tylko z nazwy. A podpisując się pod kandydatem opozycji na Rzecznika Praw Obywatelskich, wymierzył drugiego plaskacza

- mówił w programie "Mówiąc Wprost" Joanny Miziołek Robert Feluś red. naczelny "Wprost"


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie Wiadomość
Profesor Siergiej Radczenko na łamach The Spectator: Dlaczego Rosja musi zostać UPOKORZONA na Ukrainie

Niektórzy europejscy przywódcy, ze szczególnym uwzględnieniem Emmanuela Macrona i Olafa Scholza, uważają, że "Rosji nie wolno poniżyć", chociaż to Rosja jest brutalnym agresorem na Ukrainie, który ma na sumieniu nie tylko militarną agresję na niepodległe państwo, ale coraz więcej wskazuje na to, że również zbrodnie wojenne. Innego zdania jest Siergiej Radczenko profesor w Centrum Kissingera, School of Advanced International Studies, Johns Hopkins University w Waszyngtonie.

Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. Sport ma nie tylko wymiar fizyczny Wiadomość
Polska firma będzie współpracowała z reprezentacją Ukrainy w piłce nożnej. "Sport ma nie tylko wymiar fizyczny"

Firma Publicon Sport z Wrocławia będzie zajmować się szukaniem partnerów i sponsorów dla reprezentacji Ukrainy, która w czerwcu wystąpi dwukrotnie w roli gospodarza w Lidze Narodów UEFA.

[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać Wiadomość
[video] Niebywałe! Analityk w rosyjskiej państwowej TV ostro nt. wojny na Ukrainie: "Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji (...) musimy to rozwiązać"

W jednym z najważniejszych talk-show emitowanym na antenie państwowej rosyjskiej telewizji miał miejsce ciekawy i dla Rosjan zapewne bardzo zaskakujący monolog analityka wojskowego i emerytowanego pułkownika Michaiła Chodarionoka. - Sytuacja będzie się pogarszać (...) jesteśmy w całkowitej izolacji geopolitycznej (...) Ta sytuacja nie jest normalna i w ten czy inny sposób musimy ją rozwiązać - apelował Chodarionok.

Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe