REKLAMA

Kukiz: podpisaliśmy umowę o współpracy programowej z PiS; proszę nie mylić jej z koalicyjną

Szef Kukiz'15 Paweł Kukiz potwierdził w rozmowie z portalem wPolityce.pl informację PAP o podpisaniu umowy o współpracy programowej z PiS. Proszę nie mylić tej umowy z koalicyjną - zaznaczył.
 Kukiz: podpisaliśmy umowę o współpracy programowej z PiS; proszę nie mylić jej z koalicyjną
/ Tysol

W poniedziałek PAP dowiedziała się, że Prawo i Sprawiedliwość podpisało z Kukiz'15 umowę o współpracy programowej. Szczegóły porozumienia mają zostać przedstawione w najbliższym czasie.

Informację potwierdził portalowi wPolityce.pl szef Kukiz'15 Paweł Kukiz. "Proszę nie mylić jej z koalicyjną – podpisaliśmy umowę programową" - zaznaczył.

"Za jakiś czas na briefingu przedstawimy więcej szczegółów. W najbliższym czasie, pewnie do dwóch tygodni" - zapowiedział.

"Od dawna było przygotowywane takie spotkanie. Chodziło jeszcze o ustalenie różnych niuansów pomiędzy naszym reprezentantem, Jarosławem Sachajko, a ministrem Łukaszem Schreiberem. Była kwestia doprecyzowania oczekiwań każdej ze stron. Wszystko to już mamy za sobą, w związku z czym przyszedł czas na sformalizowanie teg, w postaci podpisania umowy o współpracy programowej w tej kadencji" - powiedział lider Kukiz‘15.

Porozumienie to efekt wielu spotkań, z których ostatnie odbyło się w poniedziałek w KPRM pomiędzy wicepremierem, prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim a liderem Kukiz'15 Pawłem Kukizem. (PAP)

mzd/ itm/


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura