Aborcyjny Dream Team "radzi" jak promować aborcję... wśród dzieci. "Ważne, żeby pokazać, jak bardzo aborcja jest powszechna"

"Małym dzieciom w przedziale wiekowym 3 – 7 lat taka odpowiedź powinna wystarczyć: aborcja dzieje się wtedy, gdy osoba jest w ciąży, ale nie chce w niej być" – tłumaczą aborcjonistki. Działaczki z okazji Dnia Dziecka opublikowały "poradnik" „Jak rozmawiać z dzieckiem o aborcji?”.
Rodzic z dzieckiem, zdjęcie ilustracyjne Aborcyjny Dream Team
Rodzic z dzieckiem, zdjęcie ilustracyjne / Flickr.com/Nenad Stojkovic/(CC BY 2.0)

Na Facebooku Aborcyjnego Dream Tematu, z okazji Dnia Dziecka, pojawił się szokujący wpis. Aborcjonistki tłumaczą jak rozmawiać z dzieckiem o aborcji, tak aby przedstawić proces zabijania nienarodzonych dzieci w pozytywnym świetle.

Jak promować aborcję

„Pewnie niektóre osoby zapytają: >>Ale po co?<< (rozmawiać z dzieckiem o aborcji – red.). Z wielu powodów!  (…) Wiadomości o aborcji coraz częściej widzimy we wszystkich rodzajach mediów –  w mediach społecznościowych, telewizji, filmach i podcastach. Nawet jeśli Twoje dziecko nie interesuje się tym tematem, to na pewno słyszy kłócących się na temat aborcji polityków w studiu telewizyjnym” – tłumaczą działaczki.

„Czy wiesz jedynymi dostępnymi zasobami dla dzieci na temat aborcji są materiały antyaborcyjnej propagandy  której celem jest nakłonienie małych dzieci do myślenia, że aborcja jest zła? Na prawie każdym rogu wisi antyaborcyjny plakat. Dzieci mijają je na rowerach, deskorolkach czy hulajnogach. Może nie zawsze dają do zrozumienia, że chcą o tym rozmawiać, ale na pewno je widzą” – czytamy dalej we wpisie.

„Prędzej czy później dziecko usłyszy w szkole, w telewizji, na podwórku słowo >>aborcja<< i zapewne będzie chciało wiedzieć, co ono znaczy. Jest spora szansa, że z tym pytaniem zwróci się do Ciebie. Nie zmarnuj jej – to dobra okazja, by przekazać swojemu dziecku rzetelną wiedzę, zbudować poczucie, że może z Tobą rozmawiać o zdrowiu, również tym związanym z reprodukcją” – dodają działaczki.

 

Rady dla rodziców kilkulatków

W „poradniku” ADT znalazły się rady dla rodziców dzieci w różnym wieku.

„Małym dzieciom w przedziale wiekowym 3 – 7 lat taka odpowiedź powinna wystarczyć: aborcja dzieje się wtedy, gdy osoba jest w ciąży, ale nie chce w niej być. Niektóre osoby biorą specjalne tabletki, by już nie być w ciąży” – tłumaczą działaczki.

„Starsze dzieci chodzące już do szkoły podstawowej prawdopodobnie będą zadawać więcej pytań, by zrozumieć na czym aborcja dokładnie polega” – uprzedzają aborcjonistki.

„Możesz zaspokoić ich ciekawość mówiąc: aborcja dzieje, się wtedy gdy osoba jest w ciąży i już nie chce w niej być. W brzuchu bardzo małe, połączone ze sobą komórki zaczynają rosnąć, aż urosną tak bardzo, że stają się dzieckiem. To jest jednak długi proces. Niektóre osoby biorą specjalne tabletki, albo mają operacje, by usunąć te komórki, zanim staną się dzieckiem” – czytamy w „poradniku”.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe