REKLAMA

"Tak, z pewnością...". Ekspert Energetyka24 zaorał naczelnego Onetu

- Zastanawiacie się, dlaczego Nord Stream 2 się buduje, a Biden nie odzywa się do PAD? Bo dla władzy w Polsce nienawiść do Trzaskowskiego jest ważniejszą siłą napędową do działania niż potrzeba zapewnienia nam bezpieczeństwa przed nadciągającą ze wschodu zimą - napisał Bartosz Węglarczyk redaktor naczelny Onetu, odnosząc się do awantury po dziwnym zachowaniu Swiatłany Cichanouskiej w Polsce i mocnym tweetcie wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego.
Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onetu
Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onetu / Screen YouTube Onet News

Liderka białoruskiej opozycji Switłana Cichanouska wzięła udział w odsłonięciu rzekomego pomnika "Solidarności" w Warszawie, na który "Solidarność" nie wyraziła zgody. Impreza była również okazją do promocji czołowych polityków opozycji. Jej twarzą reklamuje się również polityczny projekt Trzaskowskiego wspierany przez niemiecką Fundację Adenauera - "Campus Polska". Zachowanie Cichanouskiej mogło zostać odebrane jako ingerowanie w wewnętrzne sprawy Polski - Jeżeli Cichanouska chce reklamować antydemokratyczną opozycję w Polsce i występować na mityngu Trzaskowsiego, to niech szuka pomocy w Moskwie, a my popierajmy taką białoruską opozycję, która nie staje po stronie naszych przeciwników - skomentował ostro Marszałek Sejmu Ryszard Terlecki.

- Tak, z pewnością administracja prezydenta Bidena nie nałożyła sankcji na Nord Stream 2 AG ze względu na prezydenta Trzaskowskiego.

- skomentował Jakub Wiech, ekspert portalu Energetyka24.pl


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura