REKLAMA

Belmondawg opublikował teledysk do singla "Followup" z zaskakującym gościem

Poppyn – nowe wydawnictwo rapera Belmondawg łączy siły z Asfalt Distro! Pierwszym owocem współpracy jest dystrybucja nadchodzącego albumu “Hustle As Usual EP”. Spieszymy także ze wskazaniem daty premiery płyty, której ostateczny termin został wyznaczony na 25 czerwca br. Pierwszy, limitowany nakład “H.A.U. EP” na fizyku zostanie osobiście podpisany przez Belmondawg, a poligrafia płyty zostanie wydrukowana na ekologicznym papierze. Nie zabraknie skejtowych naklejek.
Belmondawg Belmondawg opublikował teledysk do singla
Belmondawg
Materiały prasowe Fot. Bartek Warzecha

Za produkcję całej epki odpowiada jedna osoba: EXPO 2000, który zwrócił już na siebie uwagę bitem w luźnym singlu Młodego G “Kto by pomyślał” z gościnnym udziałem Liroya. Klasyczny, choć oryginalny charakter bitów EXPO 2000 idzie w parze z analogowym mixem i masterem od Eprom Sound Studio.

To nie koniec dobrych informacji. Dziś również premiera kolejnego singla zwiastującego wydawnictwo. “Followup” to nie tylko staroszkolne podejście do rapu autorstwa Młodego G, ale i niespodziewana gościnka Dizkreta. Za reżyserię teledysku odpowiada Maciej Buchwald, który przy współpracy z Bartkiem Walosem opracował również scenariusz. Całość dopełniają zdjęcia Tomka Gajewskiego.

“Hustle As Usual EP” tracklista: 

 1. Intro
 2. CAPTCHA
 3. Te Tereny 
 4. Agnihotra (skit) 
 5. Followup feat. Dizkret
 6. Popp Deep (skit) 
 7. Z.K.C.K. (Teesy Vol. 2/10) 
 8. Wte I Wewte 
 9. Pappardelle all’arrabbiata 
 10. P.S.W.I.S
 11. Poppyn Universe feat. Yomen
 12. Strona B 

 

BIO: Belmondo, Belmondawg, Młody G z Gdyni - bez względu na ksywkę, oto jedna z najbarwniejszych postaci polskiej rap sceny. Autor nośnych wersów, które dostały się wprost do potocznego języka i za które pokochali go odbiorcy. W czerwcu 2021 roku ukaże się jego najnowszy, a właściwie pierwszy solowy krążek “Hustle As Usual EP”, którego dystrybucją zajmie się Asfalt Distro.

Źródło: Materiały prasowe


Ankieta
Czy Konstytucja RP jest nadrzędna wobec prawa UE?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Konstytucja RP jest nadrzędna wobec prawa UE?
Tygodnik

Opinie

Popkultura