REKLAMA

Będzie koalicja? Rzeczniczka PiS: "W poniedziałek wspólne wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego i Pawła Kukiza"

Wiele wskazuje na to, że coraz mocniej zacieśnia się współpraca pomiędzy Pawłem Kukizem, a prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. W ostatnim wywiadzie dla "Super Expressu" muzyk przyznał, że "nie wyklucza" startu w wyborach z list PiS. Dziś z kolei rzeczniczka partii rządzącej Anita Czerwińska poinformowała na Twitterze, że w poniedziałek odbędzie się wspólne wystąpienie obu polityków.
 Będzie koalicja? Rzeczniczka PiS:
/ Tysol

Coraz więcej mówi się o umowie programowej pomiędzy kilkoma posłami Kukiz'15, a Prawem i Sprawiedliwością. Paweł Kukiz zaprzecza pogłoskom o ewentualnej koalicji, ale potwierdza, że ugrupowania mają nawzajem popierać w Sejmie swoje projekty.

 

Najpierw ustawa antykorupcyjna i wtedy głosujemy blok ustaw dotyczących Polskiego Ładu. Co do sędziów pokoju, to o tym możemy rozmawiać najwcześniej jesienią, bo ten projekt jest dokładnie opracowywany przez Kancelarię Prezydenta 

- mówił w rozmowie z Kamilą Biedrzycką na SE.pl.

Czytaj więcej: "Nie wyklucza pan startu z list PiS?". Paweł Kukiz: "Nie wykluczam"

Tymczasem okazuje się, że Paweł Kukiz i Jarosław Kaczyński będą mieli opinii publicznej coś ważnego do przekazania. Jak poinformowała rzecznika partii, w poniedziałek odbędzie się wspólne wystąpienie obu polityków.

 

W poniedziałek wspólne wystąpienie Prezesa #PiS J. #Kaczyński i @pkukiz

- napisała Anita Czerwińska na Twitterze.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura