REKLAMA

"Zwykły półgłówek jesteś (...) Cześć, matole". Durczok obraża Pawła Kukiza

Coraz mocniej zacieśnia się współpraca pomiędzy Pawłem Kukizem, a prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. W ostatnim wywiadzie dla "Super Expressu" muzyk przyznał, że "nie wyklucza" startu w wyborach z list PiS. W piątek z kolei rzeczniczka partii rządzącej Anita Czerwińska poinformowała na Twitterze, że w poniedziałek odbędzie się wspólne wystąpienie obu polityków. Wszystko wskazuje na to, że te informacje mocno rozsierdziły byłego dziennikarza TVN Kamila Durczoka, który dał upust swojej frustracji na Twitterze.
/ screen YT - Czyż tak !

W piątek dowiedzieliśmy się, że Paweł Kukiz i Jarosław Kaczyński będą mieli niebawem opinii publicznej coś ważnego do przekazania. Jak poinformowała rzecznika partii, w poniedziałek odbędzie się wspólne wystąpienie obu polityków.

 

 W poniedziałek wspólne wystąpienie Prezesa #PiS J. #Kaczyński i @pkukiz

- napisała Anita Czerwińska na Twitterze.

Czytaj więcej: Będzie koalicja? Rzeczniczka PiS: "W poniedziałek wspólne wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego i Pawła Kukiza"

Tymczasem okazuje się, że coraz bliższa współpraca Pawła Kukiza z Prawem i Sprawiedliwością wywołuje u niektórych prawdziwą frustrację...

 

Ej, Paweł @pkukiz , tak się wsłuchiwałem w Twoje teksty. Byłeś jak przewodnik po nowym świecie. A ty zwykły półgłówek jesteś. Cześć, matole

- napisał Durczok na Twitterze. Byłego dziennikarza ostro zripostowali internauci.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura