REKLAMA

Trzaskowski daje patronat Paradzie Równości. Pomaszeruje z ruchem LGBT?

Prezydent stolicy Rafał Trzaskowski objął swoim patronatem tegoroczną Paradę Równości. Wydarzenie odbędzie się w sobotę.
 Trzaskowski daje patronat Paradzie Równości. Pomaszeruje z ruchem LGBT?
/ screenYT/WarsawSecurityForum

"Rafał Trzaskowski objął patronatem Paradę równości. Warszawa dla wszystkich" - poinformowała w mediach społecznościowych wiceprezydentka Warszawy Aldona Machnowska-Góra.

Informują o tym także organizatorzy wydarzenia, w tym m.in. Julia Maciocha, prezes fundacji Parada Równości. "Rafał Trzaskowski po raz kolejny objął swoim patronatem honorowym Paradę Równości. Niezmiernie cieszymy się, że prezydent po raz kolejny obdarzył nas swoim zaufaniem. Już 19 czerwca Warszawa stanie się ponownie stolicą polskiej tolerancji i równości" - przekazała Maciocha.

W mediach społecznościowych opublikowała też pismo otrzymane od stołecznego ratusza, w którym władze Warszawy informują o udzielonym patronacie.

Rafał Trzaskowski po raz drugi udzielił patronatu prezydenta Paradzie Równości w Warszawie. Pierwszy raz zrobił to w 2019 r. W 2020 r. parada nie odbyła się ze względu na pandemię COVID-19.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura