REKLAMA

Witold Gadowski: Chcemy wywrzeć presję na władzy, nie bojąc się jej dąsów

- Czujemy na sobie odpowiedzialność za los przyszłych pokoleń i dlatego będziemy walczyć o pełne przywrócenie swobód i wolności. Nie zgodzimy się na żadne nieuzasadnione restrykcję i wprowadzanie systemy kontroli obywateli opartego na doświadczeniach chińskich - czytamy w "Manifeście 13 czerwca" odczytanym przez Witolda Gadowskiego 13 czerwca pod Wawelem.
Witold Gadowski Witold Gadowski: Chcemy wywrzeć presję na władzy, nie bojąc się jej dąsów
Witold Gadowski / Screen YouTube Witold Gadowski

Manifest sprzeciwia się zamykaniu ust sprzeciwiającym się oficjalnej strategii walki z pandemią, oraz wzywa do debaty na ten temat.

- Spodziewam się dużych owoców tego manifestu. Zostanie on opublikowany w internecie i każdy, kto utożsamia się z naszymi poglądami i żądaniami, będzie mógł go podpisać. Moim zdaniem ta inicjatywa będzie rosnąć i wkrótce zgromadzi tysiące osób. Chcemy wywrzeć presję na władzy, nie bojąc się kompletnie jej dąsów. Zapowiadamy, że jeżeli te postulaty nie zostaną spełnione, to będziemy robić wszystko, żeby pozbawić władzy obecnie rządzących.

(...)

Dla polskich władz to jest ostatni dzwonek. Jeżeli nie nastąpi jakaś zmiana w polityce, to zorganizujemy wielki ruch wolnych Polaków oparty o tradycyjne wartości, wzajemną solidarność i brak indywidualnych ambicji.

- mówi w wywiadzie dla DoRzeczy.pl Witold Gadowski


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura