REKLAMA

Węglarczyk i Ringier Axel Springer musieli przeprosić sędziego Piebiaka. Jest komentarz Węglarczyka!

I tyle zostało z pseudoafery hejterskiej; Onet.pl mnie właśnie przeprasza - ocenił b. wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak odnosząc się do opublikowanych przez portal Onet.pl przeprosin. Redaktor naczelny Onetu Bartosz Węglarczyk się z nim nie zgadza.
Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onetu Węglarczyk i Ringier Axel Springer musieli przeprosić sędziego Piebiaka. Jest komentarz Węglarczyka!
Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onetu / Screen YouTube Onet News

"I tyle zostało z pseudoafery hejterskiej. @onet.pl mnie właśnie przeprasza, @weglarczyk jednak nie był hologramem, a sądowe wyroki pokazujące prawdę o oszustwie tuż tuż..." - napisał w piątek wieczorem na Twitterze b. wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak załączając we wpisie treść oświadczenia.

Wcześniej, w prywatnym akcie oskarżenia Piebiak zarzucił Węglarczykowi znieważenie oraz zniesławienie. Chodziło o słowa, które 7 października 2019 roku Węglarczyk wypowiedział publicznie, podczas programu "Onet Opinie" w telewizji internetowej portalu onet.pl. Prowadził wówczas wywiad z Jackiem Ozdobą z PiS, którego pytał o tzw. aferę hejterską.

Czytaj również: Ringier Axel Springer przeprasza na Onecie sędziego Piebiaka. Internauci robią mu zasięgi

Piebiak o przeprosinach Onetu: i tyle zostało z pseudoafery hejterskiej

Jednak Bartosz Węglarczyk usiłuje się bronić:

- Nieprawda. Przeprosiny dotyczyły tego, że w jednym programie na żywo przypisałem p. Piebiakowi autorstwo akcji wysyłania hejtu do prezes SN. A to nie on, tylko jego kolega z afery hejterskiej. Afera hejterska w MS oczywiście była. A że władza ją zamiata pod dywan, to prawda..

- pisze naczelny Onetu


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura