"Global Order of Satan" odprawił czarną mszę w intencji "Parady Równości" w Warszawie

W sobotę odbyła się w Warszawie tzw. "Parada Równości" pod patronatem prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Satanistyczna organizacja "Global Order of Satan" poinformowała, że odprawiła czarną mszę w jej intencji
/ Screen TT "Global Order of Satan"

- W świetle niedawnej reelekcji Prawa i Sprawiedliwości (PIS) w Polsce, która wcześniej wygłaszała homofobiczne oświadczenia, nękała działaczy LGBT, nadzorowała tworzenie stref anty-LGBT (...) my w Globalnym Porządku Szatana czuliśmy, że ważne jest, aby zająć stanowisko i pokazać nasze wsparcie naszym przyjaciołom w Polsce zarówno w społecznościach satanistycznych, jak i LGBTQ+. Stajemy się głosem sprzeciwu i sprzeciwu wobec wykorzystywania religii przez populistów do propagowania ich przesłania bigoterii i nienawiści.

Globalny Porządek Szatana odprawił czarną mszę dla Polski (...) Nakręcona w siedmiu krajach nasza Czarna Msza została skompilowana, aby wszyscy mogli ją zobaczyć i podzielić się, a my wszyscy, aby udzielić wsparcia naszym przyjaciołom, którzy są prześladowani w Polsce.

Aby wesprzeć tę akcję, uruchomiliśmy zbiórkę pieniędzy na zbiórkę pieniędzy dla Lambdy Warszawa i Kampanii Przeciw Homofobii, organizacji charytatywnych, które pomagają we wspieraniu i obronie praw osób LGBT w Polsce.

- czytamy na stronie "Global Order of Satan"


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe