Bosak vs. Śpiewak. "Kolejna kategoria ideologiczna"

Tym razem lewicowy aktywista Jan Śpiewak i lider Konfederacji Krzysztof Bosak spierają się nie o politykę, ale o... budowę Hotelu Gołębiewski w Pobierowie.
Aktywista Jan Śpiewak Bosak vs. Śpiewak.
Aktywista Jan Śpiewak / Youtube/Onet News

W Pobierowie, w województwie zachodnio-pomorskim, trwa budowa Hotelu Gołębiewski. Powstanie gigantycznego obiektu będzie mogło w nim nocować w jednym czasie 2200-2500 osób) nie podoba się m.in. aktywiście miejskiemu Janowi Śpiewakowi.

"Patohotelarstwo. Kiedyś w pasie nadmorskim budowano do wysokości wierzchołków drzew - ten kloc to dramat krajobrazowy" – napisał aktywista. "Podhalizacja Polski postępuje w zastraszającym tempie – dodaje Śpiewak.

 

 

W obronie budowy giganta stanął jeden z liderów Konfederacji Krzysztof Bosak.

„Niepopularna opinia: utrzymanie lasu na ponad 700 kilometrach polskiej linii brzegowej nie jest racjonalne. Ciekawy krajobraz to taki gdzie są zurbanizowane odcinki i dzikie odcinki. Drobna zabudowa i obiekty o dużej skali. Potrzebujemy więcej całorocznych hoteli nad Bałtykiem” – tłumaczy na Twitterze Bosak.

 

 

 

„Swoją drogą lewicowcy przedrostek >>pato-<< będą teraz pewnie dodawać do wszystkiego co ich drażni, niezależnie czy jest to zgodne z prawem czy nie, czy prawidłowo obsłuży potrzeby konsumentów czy nie. Kolejna kategoria ideologiczna” – dodaje polityk.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe