REKLAMA

Będą zarzuty dla posłanki Joanny Muchy? Chodzi o koncert Madonny

- Śledczy chcą postawić Joannie Musze zarzuty za zgodę na wypłatę na koncert Madonny 5,9 mln zł z rezerwy przeznaczonej tylko na rozwój siatkówki wśród dzieci i młodz., oraz za zgodę,by spółka NCS wynajęła Stadion Narod. na koncert, choć NCS powołano tylko do realizacji Euro2012 - donosi Magazyn Śledczy Anity Gargas w wiadomości zamieszczonej na Twitterze.
 Będą zarzuty dla posłanki Joanny Muchy? Chodzi o koncert Madonny
/ Joanna Mucha / fot. screen YouTube - Tomasz Lis

- Jest wniosek o pociągnięcie do odpowiedzialności karnej poseł Joanny Muchy. Prok. Okr. w W-wie zamierza postawić jej zarzut, że w 2012 jako min. sportu przekroczyła uprawnienia i nie dopełniła obow., co skutkowało stratą 4,7mln zł. Chodzi o koncert Madonny na Stadionie Narod.

- napisano na profilu twitterowym Magazynu Śledczego Anity Gargas.

- Śledczy chcą postawić Joannie Musze zarzuty za zgodę na wypłatę na koncert Madonny 5,9 mln zł z rezerwy przeznaczonej tylko na rozwój siatkówki wśród dzieci i młodz., oraz za zgodę,by spółka NCS wynajęła Stadion Narod. na koncert, choć NCS powołano tylko do realizacji Euro2012.

- czytamy w dalszej części wiadomości.

- Za przestępstwo wymienione we wniosku o uchylenie immunitetu posłance Joannie Musze grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

- poinformowano.

 

 

 

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura