REKLAMA

Lewandowski zagra w Realu Madryt? Żona polskiego napastnika zaskoczona pytaniem dziennikarza [WIDEO]

W sobotę Anna Lewandowska kibicowała swojemu mężowi na stadionie w Sevilli. Po meczu hiszpański dziennikarz zaskoczył żonę piłkarza pytaniem o przyszłość Lewandowskiego.
Piłkarz Robert Lewandowski  Lewandowski zagra w Realu Madryt? Żona polskiego napastnika zaskoczona pytaniem dziennikarza [WIDEO]
Piłkarz Robert Lewandowski / PAP/Marcin Gadomski

W ubiegłą sobotę Polska zremisowała w Sewilli z Hiszpanią 1:1 w meczu piłkarskich mistrzostw Europy i zachowała szanse na awans do 1/8 finału. 

Na stadionie kapitanowi reprezentacji Polski Robertowi Lewandowskiemu kibicowała jego żona. Po spotkaniu do Anny Lewandowskiej podszedł hiszpański dziennikarz, który zaskoczył sportsmenkę pytaniem o piłkarską przyszłość męża.

 

 

 

Lewandowska została zapytana, czy jej mąż zagra kiedyś w lidze hiszpańskiej. Żona piłkarza nie zaprzeczyła, ale odpowiedziała: We'll see, we'll see. Maybe. I don't know ("Zobaczmy, zobaczymy. Może. Nie wiem" – tłum. red).
Kiedy dziennikarz ponowił pytanie i dopytał, czy Lewandowski zagra w Realu Madryt, Lewandowska nie odpowiedziała wprost. Żona piłkarza stwierdziła tylko, że „lubią” hiszpańską ligę i odeszła.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura