REKLAMA

Wzruszający list 9-latka do Lewandowskiego. Piłkarz odpowiedział

Kilka dni temu sieć obiegł list 9-letniego Kuby do kapitana reprezentacji Polski Roberta Lewandowskiego. "Jesteś najlepszym kibicem jakiego mógłbym sobie wymarzyć" - odpisał chłopcu piłkarz.
Kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski Wzruszający list 9-latka do Lewandowskiego. Piłkarz odpowiedział
Kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski / PAP/Adam Warżawa

„Jestem Twoim wielkim fanem. Trzymałem za Ciebie kciuki na Euro 2020, nie zawiodłeś mnie, cieszę się, że walczyłeś do końca” – napisał do Lewandowskiego 9-latek, którego list obiegł media społecznościowe.

„Nie przejmuj się ludźmi, którzy źle mówią o Tobie i o reszcie drużyny. Prawdziwy kibic nigdy w Ciebie nie zwątpi i w naszą reprezentację” – pisze dalej chłopiec.

„Nie mogę do Ciebie wysłać tego listu, bo nie znam adresu, ale poproszę mamę, aby ten list umieściła na FB. Może do Ciebie dotrze. Szkoda, że nie mogę grać w piłkę w drużynie, bo mi lekarz zabronił z powodu chorego serduszka i czasem się męczę. Twój Kuba" – kończy list Kuba.

 

 

List został udostępniony m.in. na profilu "Łączy nas piłka" na Twiterze i dotarł do Anny Lewandowskiej i w końcu także samego piłkarza.

Kapitan polskiej reprezentacji odpisał Kubie na Facebooku.

 

"Jesteś najlepszym kibicem, jakiego mógłbym sobie wymarzyć. Ty też nigdy się nie poddawaj i zawsze walcz o swoje marzenia! Mocno Cię pozdrawiam" – napisał Lewandowski.

Jak informuje serwis sport.p mama chłopca zdradziła, że jej syn bardzo ucieszył się z wpisu Lewadnowskiego. "O mój Boże. O Boże. To się nie dzieje, to jest tylko mój sen" – mówił, cytuje serwis.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura