Jan Pospieszalski naprawdę zaszczepił się przeciw COVID-19? Publicysta zabrał głos

Publicysta i autor programu "Warto rozmawiać" na antenie TVP Info Jan Pospieszalski odniósł się do słów posłanki PiS Joanny Lichockiej.
 Jan Pospieszalski naprawdę zaszczepił się przeciw COVID-19? Publicysta zabrał głos
/ fot. Vimeo


„Czytam, że Jan Pospieszalski zaszczepił się na covid. Bardzo dobrze! Szkoda tylko, że mówi o tym w przerwach programów, a nie w publicznych wypowiedziach, gdzie opowiada o "eksperymencie medycznym" itp. Ile osób mu uwierzyło i nie szczepi się? Ile zachorowało?” – napisała w poniedziałek w mediach społecznościowych posłanka PiS Joanna Lichocka.

Przypomnijmy, że wcześniej posłanka PiS wyrażała swoje oburzenie w związku z wyemitowanym 12 kwietnia 2021 r. na antenie TVP Info programem "Warto rozmawiać".

CZYTAJ WIĘCEJ: Joanna Lichocka o Pospieszalskim: "Ile osób mu uwierzyło i nie szczepi się? Ile zachorowało?” 
 

Pospieszalski odpowiada


Do całej sytuacji w rozmowie z portalem wPolityce.pl odniósł się sam publicysta i autor programu „Warto rozmawiać”.

– Nie, nie zaszczepiłem się. Uznaję, że skoro wielokrotnie miałem kontakt z ludźmi chorymi na COVID-19 i nie zachorowałem, to mam naturalną odporność. Jednocześnie szanuję tych, którzy podejmują inny wybór i się szczepię. Skoro mamy dobrowolność szczepień, to każdy ma prawo sam podjąć decyzję – powiedział Pospieszalski.

– Jednocześnie podkreślam, że cała moja rodzina, wszystkie dzieci i wnuki, mają realizowane cały kalendarz szczepień. Ale uważam, że w przypadku szczepień przeciw COVID-19, sprawa jest dużo bardziej skomplikowana – dodał.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe