REKLAMA

Mocne słowa posła. "Wraca Tusk. Bo nigdzie już go nie chcą"

Polityk Solidarnej Polski Janusz Kowalski w ostrych słowach skomentował zapowiadany od miesięcy powrót Donalda Tuska do polskiej polityki.
Był premier Donald Tusk Mocne słowa posła.
Był premier Donald Tusk / fot. Flickr/ European People's Party/ CC BY 2.0

"Wraca Tusk. Bo nigdzie już go nie chcą” – napisał Kowalski na Twitterze.

„Architekt przemysłu pogardy. Symbol uległości wobec Moskwy i Berlina. I twarz rozpadającej się UE. Zarobił miliony i będzie pobierał być może najwyższą emeryturę w Polsce za >>nicnierobienie<< jako przewodniczący Rady UE z nadania Niemiec” – opisuje Tuska poseł Solidarnej Polski.
 

 

 

Wielki powrót Tuska?

Już o godzinie 10:00 rozpocznie się W Warszawie Rada Krajowa PO. Jak zapowiadają politycy tego ugrupowania, ma to być "najważniejszy dzień w historii Platformy Obywatelskiej i bardzo ważny dzień dla polskiej demokracji".

– Udało mi się zaprosić Donalda Tuska, by na 100, a nawet na 110 procent wrócił do polskiej polityki – poinformował w piątek dziennikarzy lider PO Borys Budka. Zapowiedział, że w sobotę przedstawi konkretny, autorski scenariusz tego powrotu.

– Jutro jest dzień Donalda Tuska; jutro Donald Tusk powróci jako lider Platformy Obywatelskiej –  komentował natomiast w piątek wieczorem wiceszef PO Tomasz Siemoniak. Polityk wyraził przekonanie, że "czeka nas najważniejszy dzień w historii Platformy Obywatelskiej i bardzo ważny dzień dla polskiej demokracji". 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura