REKLAMA

Dziennikarz Gazeta.pl: "Nie wiem, czy Tusk zdobędzie młodych dla PO, ale na pewno przyciągnie emerytów. Tyle, że do PiS"

Tusk objął obowiązki szefa Platformy. Wbrew pozorom jednak komentarze dziennikarzy "wiodących mediów" nie są jednoznaczne
 Dziennikarz Gazeta.pl:
/ (mr) PAP/Wojciech Olkuśnik

Zgodnie z doniesieniami mediów z ostatnich dni Borys Budka złożył rezygnację z funkcji szefa PO, a była premier Ewa Kopacz i europoseł Bartosz Arłukowicz z funkcji wiceprzewodniczących PO - zadania przewodniczącego Platformy wykonuje od tego momentu Donald Tusk - informował polityk PO Jan Grabiec. 

- Zgodnie z doniesieniami mediów z ostatnich dni Borys Budka złożył rezygnację z funkcji szefa PO, a była premier Ewa Kopacz i europoseł Bartosz Arłukowicz z funkcji wiceprzewodniczących PO - zadania przewodniczącego Platformy wykonuje od tego momentu Donald Tusk - informował polityk PO Jan Grabiec. (...) Donald Tusk doskolane wygłosił nic nowego. Dosłownie nic. Faktycznie doskonale (...) Zacytuję wam jednego z ważniejszych polityków PO: kur..., dziś Tusk myli się młodym z Millerem. Walka o młodych przez Tuska zapowiada się ciekawie. Czy w ich oczach będzie wiarygodny w sprawach klimatu, mieszkań, LGBT...? (...) Nie wiem, czy Tusk zdobędzie młodych dla PO, ale na pewno przyciągnie emerytów. Tyle, że do PiS.

- pisze dziennikarz Gazeta.pl Jacek Gądek

Brak demokratycznego mandatu

Gądek wytyka Tuskowi brak demokratycznego mandatu pisząc, że "przejął Platformę sprawnie, ale w kuluarach i wykorzystując kruczek w statucie"


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura