REKLAMA

Prawy Sierpowy: Kto wrócił jako Tusk???

W totalnej trwa euforia! Wrócił Tusk! od razu sondaże wzrosną, PiS upadnie i będzie jak było! Nic z tego robaczki, nic z tego...
 Prawy Sierpowy: Kto wrócił jako Tusk???
/ Pixabay.com

Już jego pierwsze przemówienie ukazało że król Europy nie zauważył zmian jakie zaszły w Polsce.  
Nadal używa tej samej zużytej retoryki anty PiS. 

Tak nie wygląda rasowy polityk. Tak wygląda zasuszony eksponat muzealny. Przez chwilkę wzbudza zainteresowanie, a potem wszyscy idą dalej.

Przedstawiciele opozycji totalnej popadli w euforię! Wrócił pan i władca, on pokaże jak się wygrywa! Przepędzi tych znienawidzonych PiSiorów z rządu i wszelkich miejsc gdziekolwiek się tam ulokowali! Na twitterze wazelina aż ścieka rzeką z wpisów wielbicieli byłego króla Europy! Zadziwiające jest to że wiara w moc sprawczą jednego człowieka aż tak zaślepiła ich umysły. Tusk nie jest żadnym cudotwórcą. Jedyne co mu  wyszło to Wielka Brytania z UE. Teraz wrócił i co pokazał? Niczego nowego nie wymyślił, on jest już wypasionym tłustym lisem który musiał się poddać rozkazowi z Berlina. Jedyne co zaoferował to jeszcze bardziej totalny kurs. Z takim sternikiem katastrofa murowana. Już widać pierwsze jej oznaki. W obozie PiS-u następuje właśnie pełna konsolidacja. Są opracowywane nowe strategie które tak zmienią Polskę że powrót systemu władzy Tuska stanie się trwale niemożliwy. To uparte trwanie Tuska przy narracji ,,A bo PiS..'' świadczy  że nie ma żadnego pomysłu na pozytywne zmiany. To pragnienie wymazania efektów rządzenia przez PiS wcale nie pomaga, wysłano bardzo czytelny sygnał że w razie wygranej wszelkie dobre zmiany zostaną zniszczone, a wszelkim mafiom przywróci się utracone wpływy. ,,Piniendzy'' ma nie być i basta!  Powrót zasuszonej mumii z grobowca europejskiej polityki zamiast strachu wzbudził śmiech. Już samo zachowanie członków PO w mediach społecznościowych jest tak nasycone lizusostwem że aż bije po oczach. Ci ludzie zatracili już resztki zdrowego rozsądku. Naiwna wiara za kilka miesięcy doprowadzi ich na skraj depresji. A kiedy zrozumieją że nic się nie zmieniło i nadal tkwią w tym samym miejscu, to co wtedy zrobią? Co wtedy z wizerunkiem Tuska pogromcy PiSiorów? Czy wtedy zostanie legenda równą Lechowi Wałęsie który obalał komunę i siebie samego przy okazji? Dni kiedy Tusk mógł cokolwiek znaczyć już przeminęły, teraz zacznie się długa podróż na dno bagna które sam stworzył przed laty.

farmerjanek


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura